Skocz do zawartości

Sprzedam Gigabyte GeForce GTX 660 Ti OC


Recommended Posts

Dopiero co ktoś oferował taką samą kartę za 650 zł więc cena nie taka zła. Zauważ że 150 zł to ponad 20% ceny karty, więc obniżka adekwatna. Na lolegro nie ma taniej niż w/w oferta. Żadna wielka okazja, ale marudzenie bezpodstawne :P 

Link to post
Share on other sites

Sorry, ale sprzedający jest kretynem. Na allegro nie znajdzie się takiej karty, bo to dość rzadki model i w sumie stara seria. Karta bardzo przeciętna i mam nadzieję, że gościu jej nie sprzeda.

 

Tak to jest, gdy ludzie się nie znają.

Nie obrażajmy się na wzajem, bo chyba nie o to tu chodzi na tym forum.

Jeżeli was nie interesuje ta aukcja, to po co się odzywacie.

Cena jest taka a nie inna.

I na pewno takimi komentarzami nie zbijecie jej :)

Negocjować można, ale nie w takiej formie :)

Pozdrawiam pesymistów.

Link to post
Share on other sites

Nie obrażać? Ale tacy ludzie są żałośni, oszukują innych. Powyższy przypadek nie jest jeszcze skrajnym, ale proszę spojrzeć poniżej:

 

http://olx.pl/oferta/xfx-radeon-hd-6870-1gb-256-bit-okazja-CID99-ID7KDJh.html

 

Koleś wystawia kartę o 2,5 raza drożej niż powinien. Rozumiem, to jest jego sprzęt i może sobie robić z nim co chce, ale postawcie się na miejscu ofiary, która kupi takie coś, bo się nie zna. Koleś dostanie więcej kasy, niż pewnie wydał na nową kartę i będzie zadowolony, a kupujący jak się dowie, to będzie sobie włosy wyrywał.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem ze ja również oszukuje Twoim zdaniem. Skoro taki przykład podałeś. Hmm jeżeli ktoś jest mało zorientowany i daje się nabierać na taką cenę to już jego strata. Za nie wiedzę się słono płaci :-) A ja, uważam że moja oferta jest dość konkurencyjna na tle innych.

Aktualizacja ceny ;-)

Edytowane przez Quadtrix
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...