Skocz do zawartości

Acer Aspire One D270 nie uruchamia sie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kondjovi,

Recommended Posts

Witam, Posiadam netbooka wymienionego w temacie. Ostatnio siadł dysk twardy. Próbowałem naprawić go ale nic to nie dało. Teraz staram sie uruchomić netbooka z systemem z pendrive ale wgl się nie uruchamia, nie ma nawet loga Acer. Świeci się tylko przycisk power. Biosa zresetowałem i nic to nie dało. O co może chodzić?

Link to post
Share on other sites

Skoro już go rozbebeszyłeś bo tego lapka ot tak się nie da rozebrać to może zapomniałeś coś istotnego podpiąć albo bateryjka nie styka, albo nie podpiąłeś taśmy monitora i obraz się nie wyświetla a komputer działa prawidłowo ;D 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Boze.. dopchnąłem kość ram na chama i działa.. a co do rozebrania go na części pierwsze to według mnie jest to banalne :D Wyciągam klawiaturę(Zaczepy od góry się wciska i powinna odskoczyć) i jest już dostęp do wszystkich śrub itp. :) Dobra.. temat nie potrzebnie założyłem... przepraszam i do zamknięcia :)

Link to post
Share on other sites

prosta rzecz a czasami człowiek wku... :D Z laptopem chodziło mi o to że nie jest to standardowa budowa jak zwykłego lapka tylko taki bardziej jednobryłowy notebook. Ale jak napisałem odrazu zapomniałeś czegoś istotnego podpiąć ;D do zamknięcia :) 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...