Skocz do zawartości

Recommended Posts

WItam..mam problem najprawdopodobniej wynikający z routera. Otóż do czasu kupna routera EDIMAX 

 BR-6428nC miałem dwa komptuery w sieci podłączone za pośrednictwem jakiegoś taniego switcha tp 

linka. Wszystko było ok, prócz tego że dosyc często wyskakiwał błąd, trzeba było zrestartować switcha i wszystko było ok....ale może właśnie z tego wynika aktualny problem.
Otóż mimo że prędkość w testach, ping w grach itp jest ok to z otwieraniem stron jest coś nie tak. Albo otwierają się bardzo długo i nie do końca albo trzeba kilka razy odświeżać....nie wiem czym to jest spowodowane...przesyłam screen z konfiguracji .
Możliwe że problem tkwi w wadliwej listwie?


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/57b3838a16751365.html

 

Link to post
Share on other sites

1. CMD i polecenie tracert www.onet.pl  i podeślij wyniki

2. CMD i polecenie ping -t www.onet.pl   i podeślij wyniki (test zrób przez 30 sek i  zakończ klawiszami ctrl+c)

3. Wyczyść dane przeglądarki przez ustawienia przeglądarki

4. pobierz CCleaner i usuń dane przeglądarek

 

Jak już wszystko zrobisz - daj znać  :)

Link to post
Share on other sites

rozumiem że z przeglądarkami zrobiłeś tak jak mówiłem? Analizując tracert z Twoiem routerem i komputerem jest wszystko ok (pierwsze 2 kroki) problem za to jest przy 8 i 9 kroku - wygląda mi to na problem na węzłach u operatora. Upewnij się i zrób tracert dla jeszcze kilku innych stron internetowych ale tak jak mówię. Pomiędzy komputerem i routerem oraz pomiedzy routerem a dostawcą wszystko śmiga. Nie wiem skąd masz Internet ale ja zadzwoniłbym i zapytał o te "upłynął limit czasu żądania" bo to one właśnie są powodem nie wczytywania się stron

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...