Skocz do zawartości

Corsair 200R - zmiany


Recommended Posts

Witam. Postanowiłem zmienić coś w wyglądzie swojego zwierzaczka. Budżetu za dużego nie mam, ale wszystko okaże się "w praniu". Mam obudowę Corsair 200R, GPU R9 280x, CPU i5, i płytę główną MSI MS 77-88. Nic nie było ulepszane, nawet kable nie są najlepiej ułożone :) Czekam na sugestie.

Link to post
Share on other sites

Bardzo pomocne byłoby wstawienie zdjęcia Twojego sprzętu, napisanie Twoich oczekiwań, co dokładnie chciałbyś zmienić, na czym Ci zależy, co Cię w nim drażni, co się podoba, a co nie, bo na podstawie stwierdzenia

 

 

Postanowiłem zmienić coś... Czekam na sugestie.
 

to nie spodziewaj się konstruktywnych odpowiedzi.

Pierwszą sugestią, która zostanie tu napisana, to: uzupełnij dane, które wymieniłem powyżej.

Link to post
Share on other sites

Witaj,

a ja mam lepszy pomysł: skoro nie masz pomysłu na modding, to lepiej się za niego nie zabieraj :). Poszukaj inspiracji, ustal motyw przewodni, zrób sobie choćby poglądowy plan działań itp. Lepiej na tym wyjdziesz niż na chaotycznym dokładaniu nowych modyfikacji.

Link to post
Share on other sites

Może inaczej. Nie wiem, co można w miarę tanio zmienić w obudowie (czy dodać wiatraki, czy kupić nowy oplot na kable, a może inaczej ułożyć kable, gdzie dodać ledy bądź jakieś inne gadżety, czy kupić chłodzenie cieczą itp.). Pomysł nie mam, ale bardzo podoba mi się połączenie czarno-zielone i czarno-niebieskie. Zdjęcie udostępnię jutro, jak będzie lepsze światło. Ewentualnie mógłbym również zakupić ściankę boczną do Corsair 200R z "pleksją :)


Wybaczcie słabą jakość zdjęcia, mam Lumię. Wykonałem je przed czyszczeniem.

http://zapodaj.net/5d096f084f016.jpg.html

Edytowane przez WimixGames
Link to post
Share on other sites

Polecam przerzucić się na bezpłatny hosting zdjęć imgur i z wygenerowanych kodów wklejać BBCode. Wtedy zdjęcie pojawi się bezpośrednio na forum, co ułatwi śledzenie Twoich postępów.

 

Wszystkie kable z zasilacza wprowadź za tackę (przy zasilaczu) i wypuszczaj je jak najbliżej połączeń. Np.24pin wypuść otworem przy płycie, a nie przy napędzie - podobnie zrób z kablami: SATA, EPS i PCI.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...