Skocz do zawartości

procesory na płyte 939


Recommended Posts

nie no moment, jesli masz plyte glowna z gniazdem 939 to rozumiem ze szukasz procka na takie gniazdo. powiedzmy sobie szczerze ze jest ono juz wysoko niepopularne i dawno wyparte przez gniazdo 940 (am2). ale do Twojej plyty powinny pasowac procesory spod tego linku: http://www.allegro.pl/48880_athlon_64_x ... view=gtext

 

czyli amd x2 64 s939

 

z tego co pamietam to najszybsze na s939 byly x2 4200, ale tutaj moge sie mylic.

Link to post
Share on other sites

nie no moment, jesli masz plyte glowna z gniazdem 939 to rozumiem ze szukasz procka na takie gniazdo. powiedzmy sobie szczerze ze jest ono juz wysoko niepopularne i dawno wyparte przez gniazdo 940 (am2). ale do Twojej plyty powinny pasowac procesory spod tego linku: http://www.allegro.pl/48880_athlon_64_x ... view=gtext

 

czyli amd x2 64 s939

 

z tego co pamietam to najszybsze na s939 byly x2 4200, ale tutaj moge sie mylic.

rozumowanie godne szerloka :ugeek: :shock: :roll::):)

 

Oczywiście, kupiłem kiedyś ta płyta ma kilka lat w tedy było zamieszanie z tymi slotami i W tedy rokowali jej lepszą przyszłość ale jak to zwykle bywa, rokowania poszły w kosz a ja mam tą płyte, ponekąd jestem bardzo zadowolony, procek tez mam nie najgorszy 64x2 3500+ i navet vista64 biega nieźle ale tak mnie coś wzieło widze że ceny tych procków sa na prawde niskie, tylko zgłupialem bo wypadłem z tematu przez dwa lata.

Dzięki!

Link to post
Share on other sites

Musze Cie zmartwic kolego . Na tej platformie (s939) nie rozwiniesz skrzydel :lol: Zmiana na najmocniejszego wyprodukowanego dla niej A64x2 4800 + niewiele da a nowych prockow juz nie bedzie . Proponuje przeskoczyc na Core 2 Duo . Ja tak zrobilem (E8500) i pomimo ze nigdy nie bylem fanem Intela teraz jestem zadowolony . Pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...