Skocz do zawartości

Radio w telefonie-> aplikacja


Recommended Posts

Poszukuję opinii i rekomendacji aplikacji Gagabox, która służy do słuchania Radia za pośrednictwem telefonu komórkowego. To pierwsza taka inicjatywa w PL. Za granicą są podobne tego typu wynalazki :co:

Do wyboru jest kilkanaście polskich stacji. Radio odbiera w sumie wszędzie tam gdzie jest zasięg telefonu, nie jest się ograniczonym zasięgiem Wi-fi.

 

Aplikacja jest darmowa przez 1wszy m-ca, później trzeba uiścić opłatę.

 

 

Z góry dzięki za wszystkie komentarze.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie znam nikogo kto by używał tej aplikacji i sam też nie używałem (i nie chcę) bo mam Samsunga a z tego co pamiętam jest ona dostępna tylko na Nokie i chyba iPhona, a opłaty za abonament to niewielka kwota rzędu kilku złotych za miesiąc, za cały rok bodajże 20 czy 25 zł - nie pamiętam. Poza tym musisz być połączony z internetem aby słuchać radia a to wiąże się z kosztami (chyba chodzi tu o jakiś transfer danych czy cuś takiego). Nie zagłębiałem się w to bardziej bo zraziły mnie te dodatkowe opłaty za połączenie internetowe.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

MekPrzemasMek - no właśnie tym się różni ta aplikacja od zwykłego radia, że pozwala na ograniczenie pobierania danych i sprawia, że nie będziesz zasypywany rachunkami za telefon przez słuchanie radia.

No niestety na razie jest tylko wersja na iPhona i Nokie (na wybrane modele) ale może w przyszłości coś zmieni się w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Większość aplikacji to po prostu zbiór linków internetowych, bez żadnej kompresji. To sprawiże nie różnią się od słuchania radia w komórce łącząc się z Internetem. To równiez oznacza, że jak nie masz sieci i WiFi to radia nie posłuchasz. Gagabox jest jedyną, która stosuje taki format dźwięku i taka kompresję, które pozwalają na oszczędność w przesyle danych i przede wszystkim zapewniają niemal 100 procentowy zasięg i dobrą jakość w podróży.

 

i Nikt nikogo nie chce naciągać, bo tu nie ma opłat przez 1wszy m-c, którego później nie musisz przedłużać.

Link to post
Share on other sites

Nie naciągajcie ludzi. :)

Chłopcze, czy w moim poście doczytałeś się jakiegoś zachwalania czy polecania tej aplikacji???

Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to cofnij się do szkoły podstawowej i zacznij edukację od początku.

Link to post
Share on other sites

i robi się off-top! Wyluzujcie.

1wszy miesiąc darmo, a kolejne też mogą być za darmo jeśli zaprosi się jakiś znajomych do testowania aplikacji.

M-czny abonament 2-3zł nie jest majątkiem.

 

To pierwsza polska inicjatywa tego typu więc tym bardziej warto przejrzeć i ocenić. Wszystkie recenzje zwłaszcza z konstruktywną krytyką są mile widziane.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...