Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

Już za nimi właśnie patrzyłem. Jeszcze fioletowy zestaw może złożę bo przyjedzie do mnie fioletowy Codegen (ten z Dziforcem 2 Ti) xD tylko z pamięciami będzie problem... 

 

 

IMG_20210514_221109.jpg

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
7 minut temu, buszi napisał:

Kingmaxy są też czerwony, niebieskie i zielone :P

Na allegro/olx na pewno znajdziesz.

ty mi powiedz skąd wziąć sdram z niebieskim pcb - bo niby są, a od dwóch miesięcy nie widziałem żadnej sztuki.

Link to post
Share on other sites

Ktoś tu chyba w kulki leci :co:

 

Nie ma jak to umawiać się z gościem na zakup, kupić, zapłacić a on nie zaakceptować... Się przesunie dostawa tego Dziforsa 2 Ti z resztą komputera... 

Link to post
Share on other sites

Miałem tak wczoraj, kupiłem, opłaciłem i koleś odrzucił xD Brałem na OLX, Ty też?

 

3 godziny temu, cooger napisał:

Jest zonk, nie mam V2 od dziamonda  :(

 

W piwie też przyjmuję :P

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Krzysko napisał:

Nie ma jak to umawiać się z gościem na zakup, kupić, zapłacić a on nie zaakceptować...

W taki sposób zwinęli mi XFX 7900gs agp w boxie, sprzedawca twierdził że nie dodawał opcji przesyłki olx i ktoś inny zgarnął ofertę.

Link to post
Share on other sites

Na OLX po zakupie warto wysłać wiadomość do człowieka, że się zamówiło i zapłaciło.

 

Ja jako sprzedający miałem ostatnio taką akcję, że człowiek poprosił o wystawienie wspólnego zamówienia na dwie rzeczy, żeby była jedna przesyłka. No to zedytowałem jedno zamówienie i dołożyłem co trzeba, tyle, że zapomniałem zamknąć to drugie. No i to drugie też ktoś kliknął i zamówił. Na szczęście miałem drugi podobny zestaw pamięci też na sprzedaż i się dogadałem, że Panu Kingston za Goodrama też pasuje.

Link to post
Share on other sites

Ja często kupuję całego kompa dla jednej lub dwóch części . Tyle tylko , że te bardziej nowożytne . A resztę sprzedaje . Ostatnio kupiłem kompa  dla monitora Acera 27cali . Na razie wyszedł mnie 150 zł , a jeszcze mam do sprzedania stary 23 calowy . 

Link to post
Share on other sites

Na swoje usprawiedliwienia mam tylko to że pierwszy to DVD-A06S a drugi nagrywarka HP 2x/6x z serii 7200. W sumie głównie chodziło o to DVD :D Resztę testuję i leci dalej. Chociaż nad FICiem VB-601 to jeszcze pomyślę.

Link to post
Share on other sites

Raczej elektrozłom bo nawet specyfikacji nie ma a jak pytałem to mi gość nie odpisał, jeden HP z Celeronem D, drugi Compaq z Celeronem i trzeci jakiś składak z nie wiadomo czym (wnioskuję z naklejek na obudowie). 

Link to post
Share on other sites

O te 3 kompy chodzi:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-komputer-stacjonarny-z-systemem-sprawny-rzeszow-tanio-CID99-IDJs5lQ.html - tutaj prawdopodobnie jest jakiś Pentium a nie Celeron. 

 

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-komputer-stacjonarny-z-systemem-sprawny-rzeszow-tanio-CID99-IDJs5cA.html - tutaj prawdopodobnie Celeron D 325, 256 MB DDR 400. 

 

A ten trzeci to opisany jest: https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-komputer-stacjonarny-z-systemem-rzeszow-CID99-IDJs53w.html - najbardziej to mnie ten napęd szczelinowy interesuje :E

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...