Skocz do zawartości

Perełki z sewisów ogłoszeniowych - najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro


Recommended Posts

Link to post
Share on other sites

Pani modelator, ja w kwestii formalnej - ten wątek ma w tytule "najcenniejsze, rzadkie, niedrogie retro" i o ile wiam takie było jego przeznaczenie przez ojca założyciela (tego gościa z pierwszego postu co jest już tak znudzony naszym pitoleniem, że się nie odzywa ;)) a nie "przegląd wszelkiego szroctwa w tym przedrożonych przeciętniaków". Proponuję założyć wątek "Chyba ich pooo...giglało" czy tam inne "Ceny CZ jak czapka" i tam ładować wszystko co jest absurdalne. Bo cytujac klasyka: "Ja tu widzę siostry, że wy niezły burdel macie w tym swoim Archeo!".

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Też widzę 2 ale nie na tyle by się mogło coś stać. Są lekko odgięte lub dogięte, bo inaczej odbijają światło ale proc i tak powinien dobrze je docisnąć. Gdyby już coś z nimi było to pewnie by miały lekko poczerniałe końce.

W sumie to bić się mogą bardziej o samego boxa niż mobo xD

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, buszi napisał:

Też widzę 2 ale nie na tyle by się mogło coś stać. Są lekko odgięte lub dogięte, bo inaczej odbijają światło ale proc i tak powinien dobrze je docisnąć. Gdyby już coś z nimi było to pewnie by miały lekko poczerniałe końce.

W sumie to bić się mogą bardziej o samego boxa niż mobo xD

Tamta płyta od XFX nie miałą boxa?

Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam ale piszę ze swojej pozycji kolekcjonera. Czasem potrafię kupić coś zwyczajnie, bo posiada to oryginalne opakowanie lub jeśli mam coś bez boxa, a jest uszkodzone ale z pudłem to też potrafię się czasem rzucić za mocno na to :P

Więc tutaj myślę, że aż tak dużo już nie podskoczy cena. Chyba, że ktoś chce mieć to jako całość, top mobo na nForce w boxie to wtedy bywa różnie, bo te chipsety na s775 to generalnie były średnio udane i padały od tak z dnia na dzień. Sam mam kilka modeli co kupiłem jako sprawne, potestowałem, wyciągnąłem z szafy po pół roku i zonk. W jednej to mi nawet ścieżka się spaliła na sekcji i poszła taka zwara, że myślałem, że mi w domu ktoś odpalił migomat  :rotfl:

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, dulu1 napisał:

Serio to widzisz? bo ja za nic :P

 

Poza tym już przebiło 100zł także faktycznie bez sensu

 

Światło inaczej odbija.

5 minut temu, buszi napisał:

Nie pamiętam ale piszę ze swojej pozycji kolekcjonera. Czasem potrafię kupić coś zwyczajnie, bo posiada to oryginalne opakowanie lub jeśli mam coś bez boxa, a jest uszkodzone ale z pudłem to też potrafię się czasem rzucić za mocno na to :P

Więc tutaj myślę, że aż tak dużo już nie podskoczy cena. Chyba, że ktoś chce mieć to jako całość, top mobo na nForce w boxie to wtedy bywa różnie, bo te chipsety na s775 to generalnie były średnio udane i padały od tak z dnia na dzień. Sam mam kilka modeli co kupiłem jako sprawne, potestowałem, wyciągnąłem z szafy po pół roku i zonk. W jednej to mi nawet ścieżka się spaliła na sekcji i poszła taka zwara, że myślałem, że mi w domu ktoś odpalił migomat  :rotfl:

 

Ta była fajna co ją niedawno usmażyłem. Wszystko było piknie dopoki grafy nie dogniotłem benchmarkami :D

Link to post
Share on other sites
40 minut temu, buszi napisał:

Chyba, że ktoś chce mieć to jako całość, top mobo na nForce w boxie to wtedy bywa różnie, bo te chipsety na s775 to generalnie były średnio udane i padały od tak z dnia na dzień.

Na początku, jak się pojawiły płyty na nF, to był na nie szał. Po jakimś czasie prawie całkowicie przestały się sprzedawać, jak się okazało, że płyty dość często padały. Teraz już nie pamiętam, która firma, ale jak padła płyta na nF pod S775, to nawet nie pytali o nic, tylko od ręki dawali nową, ale jak padała płyta na innym chipsecie, to była naprawiana i trzeba było na nią czasem czekać po 3 tygodnie, aż wróci z serwisu.

Link to post
Share on other sites

Te chipsety mocno się grzały i z tego co pamiętam były w starym procesie więc wszystko z nimi na 775 to tykająca bomba :D

Z posiadanych przeze mnie chyba 4 takich sztuk obecnie wszystkie są martwe więc o czymś to chyba świadczy.

 

Ale się rzucili na HD4670 z 1GB na AGP.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/his-radeon-hd-4670-1gb-128bit-ddr3-agpx8-box

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites

5900XT za 50zł ze smartem - poprzednio sprzedawał ją w licytacji jako uszkodzoną, teraz jest niby sprawna i przetestowana. Zwrot za darmo więc strachu nie ma.

 

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-fx5900xt-ms-8937-agp-retro-10711248258

 

 

 

pakiet ramów - jeden pod kolor złotego solteka z czerwonymi (:roll:) chipami, drugi - sdr z zielonym radiatorem

 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/zestaw-kosci-pamieci-sdram-ddr

baaaaardzo ciekawa płyta z cepem i ramem

 

https://allegro.pl/oferta/plyta-gl-pcchips-m726mt-slot1-socket-370-vintage-10712694989

Link to post
Share on other sites

To tu masz sprawne te Kingmaxy :rotfl::rotfl::rotfl:

https://allegro.pl/oferta/pamiec-ram-mpmc22d-38kb3g-512mb-kingmax-id62166-10555097352

 

@cooger wystraszyłeś łanię z tematu. Teraz spamuje mi na PW. Żądam rekompensaty nie mniejszej jak Voodoo 2 12MB w boxie od Diamonda!

 

@dulu1 Gejfors do kompletu.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/geforce-4-ddr-64mb-ram-retro-pc-mx440

Edytowane przez buszi
  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Mam złotego dziforsa już. Brakuje płyty... A do ramow to sobie od majfriendów złote radiatory zamówię. 

 

Tylko mój pasywny. 

 

Jeszcze czerwone ramy znaleźć i będę składał czerwony komplet z tego MSI @buszi

Edytowane przez Krzysko
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...