Skocz do zawartości

Problem z karta graficzna za pomoc w naprawie zapłacę


Recommended Posts

karta doszła do mnie dzisiaj nowa więc wątpię żeby karta była uszkodzona, czytałem o tym problemie i dużo osób go ma 

jedna osoba napisała jak to naprawiła ale mam innego biosa (asus uefi bios utility ez mode) tutaj jest jak on to naprawił http://forum.jarock.pl/index.php?/topic/3158-sterowniki-do-karty-graficznej-nie-widz%C4%85-karty/

Link to post
Share on other sites

Czy odinstalowałeś poprzedni sterownik ? Jeśli nie to użyj najlepiej programu Display Driver Uninstaller, program ten usuwa pozostałości starego sterownika z systemu w trybie awaryjnym. Po tej operacji spróbuj zainstalować sterownik ponownie, upewnij się, że ściągnąłeś właściwą wersję sterownika dla swojej karty graficznej oraz wersji systemu jaki posiadasz.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem że karta nie jest widoczna w menadżerze urządzeń po rozwinięciu zakładki 'Karty graficzne', możesz zapodać screena z menadżera urządzeń? Jaki masz model płyty głównej, jaką miałeś poprzednią kartę i rozumiem że stara karta działała na tej płycie? Co możesz jeszcze spróbować to poszukać na stronie producenta płyty głównej sterowników do chipsetu płyty (Intel Chipset Driver) i je zaktualizować, jak nie pomoże to spróbuj zaktualizować bios płyty głównej, sprawdź też kartę w niższym slocie PCIE.

Link to post
Share on other sites

nie jest widoczna, http://scr.hu/40hn/3gorcmodel plyty to asus P8B75-M LX PLUS, nie pamiętam jaki miałem model karty graficznej, spaliła mi się razem z płytą główną, płyta główna jest nowa, zainstalowałem sterowniki z płyty nic nie aktualizowałem, chciałem zaktualizować biosa ale nie moge po pobraniu mam 1 plik o rozszerzeniu .cap sprawdzałem karte w każdym slocie tzn zmieniałem slota w biosie 

Link to post
Share on other sites

Często w tego typu problemach pomaga aktualizacja biosu mobo.

Musisz postarać się zaktualizować bios płyty głównej do najnowszego. W instrukcji płyty głównej lub na stronie producenta znajdziesz instrukcję jak to zrobić.

Jeśli to nie pomoże, to zostaje sprawdzić kartę u jakiegoś znajomego bo może się okazać że to jednak karta padnięta jest.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...