Skocz do zawartości

GTX 980 Evga SC ACX 2.0 vs 980 Asus Strixx.


Recommended Posts

Strasznie nie opłacalną?

Bez przesady jednak jest to niecały 1000zł ale 12-15% wydajności na tak wysokim poziomie to nie jest mało. GTX 980 jest obecnie najlepszą kartą na rynku, rzeczywiście stosunek wydajnosć/cena porównując do GTX 970 jest gorszy ale dalej jest to świetna karta

Link to post
Share on other sites

Strasznie nie opłacalną?

Bez przesady jednak jest to niecały 1000zł ale 12-15%

Umiesz liczyć?

Za 70% większą cenę dostajesz 10-15% większą wydajność. Opłacalność cholernie mizerna! :>

W cenie większej cenie od GTX980 można zrobić SLI z dwóch 970 i mamy zestaw wydajniejszy średnio o 70%

Edytowane przez DjXbeat
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Strasznie nie opłacalną?

Bez przesady jednak jest to niecały 1000zł ale 12-15% wydajności na tak wysokim poziomie to nie jest mało. GTX 980 jest obecnie najlepszą kartą na rynku, rzeczywiście stosunek wydajnosć/cena porównując do GTX 970 jest gorszy ale dalej jest to świetna karta

w większości wymagających gier w FHD na ultra różnica to 5-10 klatek (nie liczę tych gier które mają minimalny poziom FPS na poziomie 50-60 klatek, bo to czy jest 60 czy 70 i tak nie robi różnicy!)

a karta kosztuje 1000zł więcej

więc opłacalność jest bardzo niska, ale jak kto woli :P

Edytowane przez Nexus_98
Link to post
Share on other sites

dziwi mnie troche zachowanie niektorych uzytkownikow tego forum, temat o GTX 980 i porownanie 2 kart 980  a 3 uzytkownikow proboje powiedziec zeby nie brac gtx 980 tylko 970 bo sami prawdopodobnie takie maja. to tak jak bym napisal ze wybieram samochod Audi a8 z jakimis bajerami vs jakies inne bajery  a nagle by ktos napisal wez   A6 bo a8 sie nie oplaca ><

temat nie dotyczy 970 tylko producenta 980 :D to tak na marginesie...

Link to post
Share on other sites
temat nie dotyczy 970 tylko producenta 980 :D to tak na marginesie...

 

Koledzy starają Ci się jedynie wytłumaczyć, że lepiej sobie te 1000 zł zostawić w kieszeni. Nikt tu bólu du*y nie ma, że Ciebie stać na kartę za 2,5k. Ja mogłem sobie też zafundować 980-kę, ale wolałem kupić dwie używki R9 290 w cenie nowej 970-ki. Wydajność pojednyczej karty jest zadowalająca, a jak gra ma wsparcie dla CF, to się cieszę z pełnej mocy. Resztę kasy odłożyłem do świnki i czekam spokojnie na 980 ti i R9 390X.

 

Co do Twojego zapytania, to EVGA ma lepsze wsparcie i to do mnie przemawia, ale na chłodzeniu zaliczyli wpadkę. Asus jest bardzo dobry, ma 3 lata gwarancji, ale są problemy z serwisem.

 

Tak poza tym, to bym brał G1 Gaming.

Edytowane przez jorginto
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...