Skocz do zawartości

Kupię pada Xbox 360(dla pc).


Recommended Posts

Witam

 

Tak jak w temacie kupię w 100% sprawnego pada Xbox 360 dla pc, cena ok.60zł.

Posiadam takiego pada http://img26.olx.pl/images_tablicapl/169150657_1_644x461_pad-do-gier-manta-dragon-mm801-usb-wloclawek.jpg, nie działa mi przy Fifie 15, dlatego chce zmienić.

 

Może ktoś posiada dwa pady i z drugiego nie korzysta.

Edytowane przez mateusz19191010
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mógłbym swojego pada odsprzedać, czarny, bezprzewodowy, z odbiornikiem w stanie idealnym, gwarancja w neonecie jeszcze z pół roku o ile dobrze pamiętam. Lecz musiałbyś uzbierać z 50zł (110zł z wliczoną wysyłką)

Za 60zł nawet przewodowego w średnim stanie nie kupisz, ten pad jest po prostu świetny stąd ta cena ;p 

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Odkopię trochę temat.

Znalazłem kilka ciekawych padów

 
Może mi ktoś znający się na padach od xboxa doradzić?
 
A może ktoś ma jeszcze sprawny oryginalny pad pc od microsoftu na sprzedaż?
Edytowane przez mateusz19191010
Link to post
Share on other sites

No ja się chce zmieścić w cenie 80 zł z dowozem, bezprzewodowe to w moim przypadku dodatkowy koszt kupienia przejściówki do pc, no chyba, że jest już w komplecie.

 

Na allegro znalazłem właśnie kilka, w których mieszczę się w tej cenie, ale jeszcze nic konkretnie nie zamówiłem, ciągle szukam.

Link to post
Share on other sites

To są pady xbox 360 do pc więc tak jak napisałem w komplecie all jest ... wystarczy podłączyć ten magiczny kabelek usb zwięczony przekaźnikiem, włączyć pada i cieszyć się wireless. Powiem tyle jak nie zaoferujesz  nic konkretnego to nikt CI nie opyli oryginału za taką * ŚMIESZNĄ * cenę  ( jeszcze z gwarancją ), a na pewno nie ja.

Link to post
Share on other sites

No ładnie,post rozpoczęty 15 listopada 2014 a ten dalej Pada nie kupił.Dołóż więcej pieniędzy to może ci ktoś sprzeda,a tak to szkoda dyskusji.Sam teraz próbuje sprzedać swojego bo kupiłem od Xbox1,ale za grosze nie oddam.

 

Edit: Nie lepiej zamknąć temat?

Edytowane przez Colin2000
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...