Skocz do zawartości

grafa pod procek...


Recommended Posts

Witam szukam  karty graficznej pod:

 

- amd fx 8320 black edition, 3,5GHz, 16 mb total ceche.

- plyta główna Gb 970a-ds3p amd 970

-pamięć ram 32gb 1600Mhz GoodRam Play

- zacilacz 620W Logic

obecna karta to VTX  radeon hd 6670

 

Karta raczej do gier, choć niewiele gram ;p przeważnie w lineage2 god. Mysle ze tak do 1000zl powinno wystarczyc

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o R9 280X to ze znanych i sprawdzonych: MSI R9 280X Gaming (cicha karta i 3 lata gwarancji), Sapphire Vapor X, Tri X, Toxic (wszystkie 3 sa ciche i bardzo chłodne, ale mają tylko 2 lata gwarancji)

 

XFX TS 550W jest dobrym zasilaczem, CM G550M jest równie donry i ma modularne okablowanie, oba się sprawdzą.

Link to post
Share on other sites

Ale po co ma wymieniać zasilacz? Dajcie chłopakowi możliwość pooglądania sztucznych ogni z komputera.

 

Rzecz jasna zasilacz do zmiany. A grafa to Radek HD7970/280x. W sumie, to praktycznie te same karty,

Zresztą, ten Logic nie ma nawet mocy 300W markowego zasilacza. Nie wspominając już o całej reszcie...

Edytowane przez FightMaker
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość Niuniek7

Ech do fx to sie kupuje R9 270 i kreci lub gtx 760 .Zmarnuje sie lepsza karta .Kto miał ten wie ze to słabe cpu do gier i sumaryczna  moc rdzeni ładnie wyglada tylko w benchmarku a w grach to bedzie na pół gwizdka z R9 280x nie mówiąc o R9 290 czy gtx 970


 

 

zacilacz 620W Logic

musisz sobie zmienić zasilacz bo masz słabiusi . Nadaje sie do komputera dla ksiegowej a nie do cpu i gpu przeznaczonych do gier . Zmień np na smart 530w se

Edytowane przez Niuniek7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

miałem FXa podkręconego na 4.7 GHz i powiem Wam, że R9 280X jeszcze ma sens - była duża różnica między tą kartą a R9 270X, jednakże po zmianie na r9 290 nie poczułem praktycznie żadnej różnicy (może poza kilkoma miejscami w grach sigle player, w grach mmo podczas mass pvp/ raidów/ siegy itp. miałem identyczny fps na r9 280x i r9 290)

Edytowane przez bossk
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Miałem przez pewien czas FX'a 8350 na 4.5ghz i latał z gtx'em 770 i nie było problamu gry chodziły płynnie np. Cryris 3 ,BF3, FC3. Więc nie wiem czemu to wprowadzanie w błąd. Może trochę się rozpędziłem ale taki gtx 760 pasował by tu idealnie. 

Edytowane przez Mirinda
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...