Skocz do zawartości

Temat o kartach Radeon serii R9 3xx/4xx/5xx


Recommended Posts

 

 

Przeczytałeś ten kawałek na VideoCardz? Tak dobrze selekcjonowali, że Hawaii magicznie dostało FreeSynca i nowe instrukcje? Delikatna ewolucja, ale faktycznie to są nowe układy.

Tak czytalem , to taki "face lifting" jak masz w samochodach. Nie mozna tego nazwac nowym. Poza tym R9 390x jest identyfikowane jako r9 290x w GPU-z, ze sterownikami z pudelka juz jako r9 390x.

Wzuce ci linka pozniej jak chcesz. Na razie wychodze z domu.  

Link to post
Share on other sites

no ładne testy :)

 

Czy 970 zdetronizowana ? Nie powiedział bym, radeon pokazuje pazura w wyższych rozdzielczościach

 

R9 390x ceny sklepowe w granicach 1800-1900zł. Co z tego że ma większą wydajność w wyższych rozdzielczościach jak i tak nie zapewni płynnej rozgrywki. Dopłacać parę stów za dodatkowe 4gb ram ? nie dziękuje Póki co, przy zakupie nowej grafiki i tak wybrał bym GTX 970. R9 Fury to inna półka wię nie ma o czym gadać :)

Edytowane przez gustine
Link to post
Share on other sites

no ładne testy :)

 

Czy 970 zdetronizowana ? Nie powiedział bym, radeon pokazuje pazura w wyższych rozdzielczościach

 

R9 390x ceny sklepowe w granicach 1800-1900zł. Co z tego że ma większą wydajność w wyższych rozdzielczościach jak i tak nie zapewni płynnej rozgrywki. Dopłacać parę stów za dodatkowe 4gb ram ? nie dziękuje Póki co, przy zakupie nowej grafiki i tak wybrał bym GTX 970. R9 Fury to inna półka wię nie ma o czym gadać :)

Testy na głównej dotyczą r9 390 kosztującej tyle co 970 a nie r9 390x 

 

Edytowane przez woonkey
Link to post
Share on other sites

Raczej tych testów z głownej benchmarka nie biorę pod uwagę :D

dlaczego? W necie słyszałem tylko że na pclolu to z jakiegoś powodu zawsze zieloni wychodzą na czele (stąd ta nazwa) benchmark ma tendencje do czerwonych wg ciebie?

 

 

EDIT: aaaaa no tak, masz w piecu 970  XD czyli normalny syndrom wyparcia... spoko za jakiś czas do ciebie dotrze 

Edytowane przez woonkey
Link to post
Share on other sites

dlaczego? W necie słyszałem tylko że na pclolu to z jakiegoś powodu zawsze zieloni wychodzą na czele (stąd ta nazwa) benchmark ma tendencje do czerwonych wg ciebie?

Człowieku nie szukaj korupcji wszędzie ja w necie czytałem dzisiaj że z RMF zadzwonią do mnie z 400tys zł, prawda jest taka że gtx 970 w porównaniu z R9 390x jest korzystniejszym zakupem. Tyle z mojej strony.

 

Syndrom wyparcia ? Nie badź taki agresywny bo ci żyłka pęknie - prawda jest taka że testy mówią same za siebie r90x jest kartą dobrą ale nie jest opłacalną w zakupie w porównaniu z 970tka. :rotfl:

 

I czy ty wiesz czym jest syndrom wyparcia ? Bo z tego co ja kojarzę to obecna sytuacja nie ma nic wspólnego z definicją tego słowa. Wstydzę się że mam gtx 970 ? Wypieram się jej posiadania ? NIE - więc skoncz pisać głupoty :D

Edytowane przez gustine
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...