Skocz do zawartości

jaką nawigację wybrać?


Recommended Posts

- Garmin Mobile XT

- TomTom Navigator

- Sygic Mobile Maps

- Ovi Maps 3

- NDrive

 

Jeśli dobrze pamiętam Ovi Maps jest już udostępniane za free przez Nokie. Która jest lepsza? hm przytoczę jeden z komentarzy

 

Mialem przyjemnosc i nie przyjemnosc testowac wiele programow do nawigacji, w Polsce, Niemcach, Slowacji, Czechach i Wegrach.

Po wielu praktycznych testach, nawigacje: Sygic, Nokia Maps, Route66 i inne dostepne na forum poza Garmin`em i TomTom`em odpadly... Dlaczego?

 

Sygic i NM = po prostu tragicznie wytyczaja trasy, na okolo, pod prad, tam gdzie one poprowadza 4x w lewo + 2x w prawo a potem jeszcze zawroc TomTom poprowadzi po prostu prosto. To tak w skrocie, Garmin tez tras nie wyznacza idealnie ale...

 

Dlaczego TomTom i Garmin?

- TomTom na Symbiana ma bardzo slabe mapy na Polske ale za granica sa doskonale, w polaczeniu z DOSKONALYM wrecz menu, idealnym mechanizmem wyznaczania tras i ogolna kultura pracy staje sie nawigacja idealna

- Garmin, gdyby menu i predkosc dzialania (odswiezania klatek) samej nawigacji byla lepsza i gdyby bledy w nawigowaniu nie wystepowaly(chociaz na prawde z zadka) to byla by to nawigacja idealna tak jak TTObecnie Garmin goruje nad TT dokladnoscia map, jesli chodzi o jego dokladnosc jeszcze mnie nie zawiodl.

 

Reasumujac, polecam w telefonie trzymac obie te nawigacje,

jesli wybierasz sie w miasto w poszukiwaniu konkretnego adresu wlacz Garmin, jesli gonisz przez pol Polski wlacz TomToma, a jak wjedziesz do miasta i szukasz adresu starego wuja wlacz Garmina .

Link to post
Share on other sites

zrobiłam wczoraj mały riserch o nawigacjach w telefonach.

I czegoś tu chłopaki nie rozumiem.

Jest mnóstw darmowych programów nawigacyjnych, które mogę ściągnąć sobie z internetu, zapisać w pamięci telefonu.

Ale jeżeli chce mieć dostęp, do aktualnych map z oznaczonymi ewentualnymi korkami na trasie, to tak czy siak, muszę się łączyć z internetem i płacić za to.

Tak?

Link to post
Share on other sites

dzięki za wyjaśnienia.

Czytałam o OviMaps ale mnie zastanawia bardziej

program nawigacyjny oferowany przez Orange.

Mam tam abo i przy okazji robienia riserchu

trafiłam na tą usługę.

Korzystał ktoś już z tego?

Cena 10PLN za tygodniowy pakiet, chyba nie jest wygórowana?

Jak myślicie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...