Skocz do zawartości

Recommended Posts

Yo !

 

Obecnie korzystam z S4, nie urywa mi " du*y " postanowiłem zmienić na coś innego.

 

S4 sprzedam + gotówka daje mi to 1400 złoty budżetu na zakup telefonu to jest cena maksymalna którą chce przeznaczyć na telefon.

 

Telefon nie może być mniejszy od S4, delikatnie większy ale nie 6 calowy.

 

HD Voice - było by miło jakby miał.

 

Ładny jakościowo wyświetlacz.

 

Aparat dobry - lepszy niż 8 mpx.

 

4G, LTE - musi być.

 

Bateria która dobrze trzyma - chce telefon przy którym nie muszę wyłączać transferu danych i innych ustawień, żeby zaoszczędzić baterii by wytrzymał ten jeden dzień gdy jestem w pracy i nie mam możliwości podładowania, za te pieniądze wolałbym coś porządnego niż hity sezonowe.

 

Na telefonie chciałbym słuchać muzyki aczkolwiek rozważam zakup tańszego telefonu i kupić po prostu odtwarzacz muzyczny ale jeszcze zastanawiam się - co ma sens a co nie ? Liczę na Wasze wypowiedzi w tym temacie.

 

Możliwość wykonywania wideo rozmów - bardzo przydane dla mnie by było - nie chodzi o skype, tylko o rozmowy poprzez połączenie telefoniczne.

 

GPS - to chyba już standard w telefonach.

 

Chyba wszystkie wymogi swoje napisałem, co do systemu jestem otwarty na propozycję.

 

Czekam na wypowiedzi a i jakby ktoś był chętny zakupem S4 z gwarancją 23 miesiące, zapraszam na priv.

 

Pozdrawiam, Łukasz.

 

EDIT:

 

Popełniłem błąd w pisaniu nazwy tematu, może ktoś to zmienić ?

 

Byłem użytkownikiem HTC One M7 - zadowolony bardzo z telefonu, dwa głośniki z przodu, czysta jakość, coś pięknego, smukły telefon, idealnie leży w dłoni.

 

Zrezygnowałem tylko dlatego, że bateria trzymała jeden dzień ale gdyby była wymienna to bym kupił ponownie ten model - doradzicie coś w tym stylu ?

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

W takim razie proponuję zastanowić się nad Lg G3:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10506828

W sklepach kupisz w cenie niecałych 1600 zł. Na aukcjach lekko znajdziesz jeszcze taniej telefony jakie ludzie biorą na abonamenty a potem sprzedają. Sam telefon o bardzo dobrych parametrach, świetne wykonanie ( aluminiowa obudowa).

Dobra rozdzielczość ekranu 5,5 cala. 

Link to post
Share on other sites

W takim razie proponuję zastanowić się nad Lg G3:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10506828

W sklepach kupisz w cenie niecałych 1600 zł. Na aukcjach lekko znajdziesz jeszcze taniej telefony jakie ludzie biorą na abonamenty a potem sprzedają. Sam telefon o bardzo dobrych parametrach, świetne wykonanie ( aluminiowa obudowa).

Dobra rozdzielczość ekranu 5,5 cala. 

 

Dużo osób odradza mi LG, ze względu na to, że to LG, lepiej niby nie brnąć w tą markę.

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

LG robi teraz bardzo dobre telefony, nie to co kiedyś. "Nie kupuję LG, bo to LG" ma taki sam sens, jak "Kupuje Iphona, bo to Apple!".

 

Rozumiem, poczekam jeszcze na więcej opinii, z S4 pośpieszyłem się i trochę żałuje.

 

Co do aparatu, nie znam się na tym, wiem, że Pixele nie są najważniejsze - zdam się na Wasze rady - miło by było jakby radził sobie też dobrze, w ciemnych pomieszczeniach np. tak jak HTC One M7.

 

Rozważam jeszcze M8 i Z2 ale to tylko przemyślenia, czekam na Was.

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

Za 1400zł możesz polować na 1+1:) coraz wiecej zapek sie pojawia:)

 

Ja dałem 1500zł za 1+1 w tym z szkłem orzly oraz etui Cruzerlite Bugdroid:) Wiec mysle  ze warto;p

 

Chodzi mu chyba o zaproszenia ;)

 

Chodzi o One Plus, oglądam właśnie recenzję i jestem zachwycony, w końcu ktoś na forum napisał mi coś w temacie !

 

Martwi mnie jedno - gwarancja Panowie, ktoś coś w tym temacie wie ?

 

Do tego nie wymienna  bateria.

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

 

 

proponuję zastanowić się nad Lg G3:

 

Bateria która dobrze trzyma

Podobno szału nie ma.

 

 

ekonomiczniej będzie zainwestować w telefon który ma Polską gwarancję

Dokładnie tak.

 

System tylko Android?

W tej cenie wybierasz wśród flagowców aktualnych lub tych o generację wstecz, tj Galaxy S5, Xperia Z2 itp.

Myślałeś nad Galaxy S5?

Dobra bateria - jest, mogę Ci podesłać screeny statystyk.

Wyświetlacz bardzo ładny.

Zdjęcia całkiem niezłe.

 

 

Bardzo fajnym tel byłby G2, ale to już troszkę starszy model i bateria - mimo iż rewelacyjna - niewymienna..

Link to post
Share on other sites

Bardzo DOBRYM smartphonem jest LG G2 16GB za 1100zl. Jest lepszy od G3, gdyz mimo, iz G3 ma te same parametry, ma wyswietlacz w qHD, co bardziej obciaza telefon niz FULL HD. LG G3 lapie lagi w przeciwienstwie do LG G2 co sie zdaza raz na ruski rok. Wiec polecalbym ci LG G2 16GB, jak ci przeszkadza brak slotu SD, to mozesz kupi Pendrive'a na micro USB i tam trzymac swoje pliki itp :) + masz Dropboxy itp

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...