Skocz do zawartości

Trudny wybór dla znawcy


Recommended Posts

Nie ukrywam, jestem obeznany w tym temacie :D 
ale nie sądziłem, że aż tak trudny wybór mnie będzie czekał :)

- LG G3 S

- Moto G 2gen. (5 calowa)
- LG G2 Mini
- LG G2
 

Kolejność nieprzypadkowa, wiem, że G2 będzie tutaj najwydajniejszy, ale nie zależy mi na super wydajności, ponieważ nie gram w gry.
Priorytety to szybki interfejs, obsługa wielu aplikacji w tle na raz i dobry aparat główny i przedni.

Kusi mnie bardzo G3 S z laserowym autofocusem. 
Cena nie gra roli :)
G2 mini może być ciut za mały dla mnie z racji przycisków systemowych na ekranie, G2 znowu ciut za duży,
G3 S ma 5 cali z przyciskami systemowymi na ekranie i cienkie ramki, więc to mój faworyt.

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od wymiarów :) 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/9190/7263/8019/9491/

 

Jak widać G3 s mimo 5" nie jest wiele mniejszy od G2 ( G2 jest chudszy i większy z każdej strony o około 1mm ). A wielkość czy rozdzielczość ekranu przemawia za G2. Dodatkowo Moto g 2 gen jest największy w zestawieniu. 

 

Szybkość działania nakładki będzie najlepsza na motce ( czysty soft ) jednak wielozadaniowość już lepiej wypada na g2 ( 2 GB RAM ) 

 

Aparat najlepszy w G2, nie chodzi tylko o suche dane ale o samą jakość zdjęć. Laserowy autofokus wydaje się być ciekawy ale pomaga tylko przy łapaniu ostrości w ciemnych miejscach. 

 

G2 dostanie android 5.0 więc prawdopodobnie upodobni się do G3 ( nie jest to jeszcze potwierdzone ) 

 

Jedyną wadą jest pamięć w G2. Tylko 16 GB. Jednak pozostałe telefony oferują jeszcze mniej ale z możliwością rozszerzenia. Należy tylko pamiętać, że nie wszystkie aplikacje da się przenieść na kartę.

Zawsze można dokupić do G2 pendrive OTG.

 

Plusem G2 jest wytrzymała bateria. 

 

Szkoda, że u nas nie można kupić LG G3 A ( Taki G2 w obudowie G3 :)

Link to post
Share on other sites

Wybierając między tymi modelami i tak stawiał bym na G2. Lepsza wydajność, ekran, bateria, wielozadaniowość i aparat. Na minus brak możliwości włożenia kart microSD. ( Jednak pamięć na aplikacje większa w G2 ) 

 

Na obecną chwilę G3 s może i będzie płynnie działał ale za jakiś czas może zabraknąć "mocy" wtedy G2 będzie jeszcze "dawał radę".

 

Cenowo z tego co widzę telefony na podobnym poziomie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...