Skocz do zawartości

Czy na tym sprzęcie ruszą te gry :)


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników tego portalu.Mam do was takie pytanie.Czy na takim konfigu:

AsRock N68C-S UCC

Amd Athlon II X3 435@Phenom II X4 B35

2GB DDR3 1333MHz Goodram

XFX Radeon HD4850

rdzeń 625@700

memory:993@1100

 

ruszą mi te gry na średnich ustawieniach:

NFS Hot Pursuit

Test Drive Unlimited 2

Nfs Shift 2

Crysis 2

 

Z góry dzięki za odpowiedź ;)

Link to post
Share on other sites

Ruszyć ruszą, ale jak to ja nie mam pojęcia ;).

 

NFS Hot Pursuit < co najmniej średnie

Test Drive Unlimited 2 < co najmniej średnie

Nfs Shift 2 < średnie?

Crysis 2 < ta gra nie pójdzie nawet na komputerze kwantowym.

 

Aby zagrać w Crysisa 2 na sensownych ustawieniach z płynną animacją trzeba będzie tworzyć wehikuły czasu i przejść w czasie do roku pańskiego 2140 żeby kupić komputer, a potem wrócić i cieszyć się grą ;).

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Powiem tak wszystkie wymienione przez ciebie gry pójda z wyjatkiem Crysis 2 bo on pozostaje wielka niewiadoma podbno maja byc mniejsze wymagania ni w jedynce ale poczekajmy do premiery reszta gier pojdzie bez problemu mam identyczna konfiguracje i wszystko chodzi plynnie w wysokich detlalch nie zawsze z wlaczonym AA :)

Link to post
Share on other sites

ale PHYSX liczy FIZYKE !! nie dodaje klatek .... dramat ... pozatym jak grasz w jakies FPP gdzie trzeba szybko reagowac (a zazwyczaj w strzelankach jest PHYSX) to nawet nie masz czasu sie zastanowic czy rozpadlo sie na 1000 czy na 10 000 kawalkow ... wlacz mafie na gtx 480 i na radku 5850 bez PHYSX, i powiedz mi czy te CUDA wtedy dodadza Ci klatek ? nie , bo tylko do fizyki je grafika wykorzystuje. Wlaczenie fizyki na obu kartach spowoduje SPADEK wydajnosci, nie zysk klatek

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...