Skocz do zawartości

Msi r9 290 Gaming temperatury?


Recommended Posts

Jakie temperatury macie podczas normalnego przeglądania internetu, a jakie w grach?

U mnie np. normalnie ma ok 40 stopni, a po graniu w Assasin Creed IV dochodzi do 87 stopni? Dodam, że długo nie gram, ale komputer chodzi od powiedzmy 2 godzin. Obudowa to gladius x60 z 3 wentylatorami. Wszystkie na maksa. Msi gaming app ustawione na gaming mode. W tej chwilii zmienione na silent mode, wentylatory obudowy minimum. Nie gram już jakieś 20 min, a temperatura to 66 i rośnie do 68 stopni. Czy takie temperatury sa normalne dla tej karty?

Edytowane przez samson09
Link to post
Share on other sites

Sapphire Radeon R9 290 TRI-X OC mam i max tempy 61 stopni a w spoczynku 23 stopnie. I do tego mam starą obudowę :)

 

Nie wierzę w podane przez Ciebie temperatury, chyba że na wodnym chłodzeniu.

Zapodaj jakąś wymagającą grę na 10 minut (crysis3, śródziemie cień mordoru) lub po prostu włącz na pare minut furmarka, 

I wrzuć screena.

Wtedy zobaczymy jaką masz temp.

Przerabiałem już kilka r9-290 i każda przy pełnym obciążeniu dobijała do 80oC

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

E raczej nikt nie kombinował .Wgraj najnowszy jaki jest moze dali szybsza mape jak były zgłaszane jakieś probleny . Ale te karty tak mają ze do 94 stopni wszystko ok

Edytowane przez Niuniek7
Link to post
Share on other sites

Na MSI znajdę biosy? A jak z gwarancją?


Generalnie z kartą wszystko ok tylko dziwi mnie, że w testach i opiniach maks 76 stopni w stresie a u mnie więcej :)


Zapuściłem Valley Benchmark i po jakiś 15-20 min sprawdziłem karta miała 94 stopnie. 


Na MSI znajdę biosy? A jak z gwarancją?


Generalnie z kartą wszystko ok tylko dziwi mnie, że w testach i opiniach maks 76 stopni w stresie a u mnie więcej :)


Zapuściłem Valley Benchmark i po jakiś 15-20 min sprawdziłem karta miała 94 stopnie. 

 

Potem 3d mark 11 i do 71 dobiło.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...