Skocz do zawartości

Palit GeForce Gtx260


Recommended Posts

Witajcie. Do mojego zestawu długo polowałem na grafikę. W końcu mam okazję kupić GTX260 i chciałbym wiedzieć czy do moich podzespołów spasuje:

Mobo: Gigabyte GA-H81M-HD3

Cpu: Intel Celeron G1820 /2.7GHz, LGA1150

Ramy: GoodRam 4GB 1333MHz CL9

Zasilacz: na razie z czarnej listy, ale jak grafika będzie chulać to do niej kupię jakiś markowy zasilacz o wymaganej mocy.

Link to post
Share on other sites

Chyba wezmę tego Corsaira. Nie chcę komputera który ciągnie prąd jak cyrkulatka, a w najbliższym czasie po zakupieniu karty planuję dokupić kość ramu i jakiś pojemniejszy dysk, więc Corsair powinien wystarczyć.

Link to post
Share on other sites

Chyba wezmę tego Corsaira. Nie chcę komputera który ciągnie prąd jak cyrkulatka.

A to że kupisz mocniejszy zasilacz np ten 530W nie oznacza, że komputer będzie więcej prądu jadł, możesz tam nawet 2000W wsadzić zasilacz a pobór będzie taki jaki komponenty narzucą. A lepiej wziąć mocniejszy zasilacz teraz, w wypadku jakbyś coś zmieniał w przyszłości

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Pewnie masz rację, ale chyba wezmę tego 450 Watowego, bo raczej prędko nie będę modernizował kompa, a jeśli nawet to wtedy złoże nowego, a tego zostawie siostrze. A wracając do wydajności grafiki, jest ona na tyle duża że Symulator Farmy 2015 pójdzie na najwyższych detalach?

 

Edytowane przez D4rk0
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...