Skocz do zawartości

drukarka laserowa czarno-biała ok 1500 zł


Recommended Posts

Witam,

Szukam drukarki laserowej czarno-białej ok 1500 zł

Plus kopiarka i skaner. Główne obciążenie to druk i kopiowanie - ok 1000 stron miesięcznie. Może być nawet do 2000.

Istotna jest możliwość ustawienia bezprzewodowo dostępu do drukarki - drukowanie i skanowanie bezpośrednio do komputerów podpiętych pod sieć.

Nie chcę kolorowych wydruków, ważna jest dostępność zamienników, ew. tanich (w miarę) oryginalnych tonerów i materiałów jak bęben.

 

Znalazłem Oki MB471dnW

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/5450429

 

Czy macie jakieś propozycje albo uwagi?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

ten Oki nie jest zły,ale ja nauczony doświadczeniem u nas w firmie rozważyłbym zakup tego Brothera. Pracuje się na nim świetnie.Podpytam tylko o koszta eksploatacji. 

Mam Brothera 9840, musialbym wymienić tonery kolorowe, beben i rolki - w sumie jakies 1500 zl po 25 tys stron pracy.

Troszkę mi sie nie opłaca, dlatego szukam nowej.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Uuuu to dziwne. Ja już przerabiałem kilka Brotherów i nigdy nie było z nimi problemów.

Też byłem zdziwiony, bo oczywiście sprawdziłem testy i opinie o drukarce.

Dlatego mogę zapłacić więcej ale za sprzęt, który będzie działał  bez poważnych awarii i tani w eksploatacji.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Skaner też odwraca ci strony i ma dość pojemny ADF. Ogólnie to bardzo fajne urządzenie, u znajomego stoii w dość zimnym pomieszczeniu narażone na kurz i przetrwało ponad 2 lata bez żadnej konserwacji i co ciekawe nie tnie nawet papieru.

Edytowane przez adwert
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...