Skocz do zawartości

MSI gtx 970 a AMD Phenom 955 4.0ghz


Recommended Posts

hmmm, za 3 tygodnie mam zamiar kupic i5 4690k i asrocka z97 extreme4 to dlaczego niby wtopione? pewnie powtorzy sie sytuacja z amd athlonem nie pamietam jakim i gtx 260 :D bylo lepiej ale nie to czego oczekiwalem. Wszystko bylo ladnie pieknie ale COD:BO1 to byla porazka ^^. "no nic, przekonam sie na wlasnej skorze" zle to ujalem, mialem na mysli, ze sam to przetestuje i dam znac jak to jest przed i5 i po. Zycie i osczedzanie w UK to nie zaden problem, poza tym sprzedam jeszcze stare czesci za jakies 150 funtow, no to mam plyte glowna

Edytowane przez Aress
Link to post
Share on other sites

wlasnie zauwazylem, ze jest mnostwo tematow, az za duzo. Smiejesz sie z MSI 870-C45 ^^ ale nie sypna ani jednym BSOD ani restartem od kiedy mam OC na poziome 3.8-4.0 :P. poza tym MSI 970 gaming 4g za 230 funtow, kupilem i zdam raport jak to dziala, wiec prosze o nie zamykanie tematu, oczywiscie jesli jest ktos zainteresowany.

Link to post
Share on other sites

tak procek nie ogarnie tej karty 

ale jak za miesiąc wymieniasz na i 5 to nic nie stoi na przeszkodzie kupić 

 

 

1,5tys wtopione ....

 

Piszecie tak jakby ten proc w ogóle do niczego się nie nadawał i w ogóle nie ogarniał. Ten koleś udowadnia że na takim starym procu też da się pograć. Oczywiście większość gier nie będzie wykorzystywać nawet 70% możliwości karty, ale zawsze można pograć w tych 35-60 fps w każdą grę na maksa i w między czasie uzbierać na nowe cpu. Sam jestem ciekaw jak to u ciebie wypadnie, ponieważ będę robił podobnie (z tym że wymiana będzie chyba na fx 8320).

Edytowane przez Toushiro
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...