Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do tego zestawu w cenie ok 1-1.2k zl


Recommended Posts

Tak jak w temacie. Zestaw to:

 

Athlon II X4 @ 3,6Ghz

Gigabyte GA 770 UD3P

4gb ram

Chieftec CFT-750-14C

 

Osobiscie myśle sie nad GTX 470 ( może nawet GTX480) lub Radeon 5850. Pobór prądu i głośność nie mają znaczenia. Liczy sie tylko wydajność pod kątem obecnego zestawu.

Czytałem , że ceny mają spaść ale biorąc pod uwage warunki naszego pieknego kraju nad wisłą wątpie czy jest sens czekać.

Link to post
Share on other sites

Jestem lekko zaskoczony:) Myslalem , że sprzecik spokojnie wystarczy do kart pokroju gtx470 czy 5850 ( bynajmniej tak zrozumialem po zapoznaniu sie z art. , nigdzie nie widzialem by w zestawie testowym byl procesor taktowany 4ghz a z tego co tu piszecie tak wynika vel moje 3,6ghz) . Po zapoznaniu sie w/w karta (Gigabyte gtx460 1gb) widze ze jej zakup ma jedynie sens w wypadku OC.

Link to post
Share on other sites

W plycie głownej masz tylko 1 zlącze PCI-E 2.0 więc musiz wybrać pomiędzy wodotryskami nvidii (PhysX) i jednoczesnie głośniejszą pracą i wiekszą cena --> GTX 470 (http://allegro.pl/item1185906177_gigaby ... zedaz.html)

Jeżeli natomiast chcesz mieć cichszą pracę, porównywalne wyniki co Geforce to bierz tege Radeona: http://allegro.pl/item1201534029_moc_gi ... le_oc.html

Swietna cena, bardzo dobre chlodzenie, podatne na OC.

Ja bym wybrał tego Radeona ;]

Link to post
Share on other sites

Jak on dostanie 5870 za 1,2k jak dobrze to zrozumiałem,to ide se pociąc se żyły :D tak samo jak 480,a tak żeby nie odbiegac od tematu to ja hmmm jak jak każdy by ci polecił czyli gtx 460- hd 5850 czyli wypas totalny jak w tej kwesti cenowej w której bym nie pogardził bym biorąc 5850 lecz nie powiem że 460 jest jakiś o boże ogrszy i wogóle hello,bo tak w cale nie jest,zresztą zależy z jakiej strony OC się patrzym :P

Link to post
Share on other sites

Jak on dostanie 5870 za 1,2k jak dobrze to zrozumiałem,to ide se pociąc se żyły :D tak samo jak 480,a tak żeby nie odbiegac od tematu to ja hmmm jak jak każdy by ci polecił czyli gtx 460- hd 5850 czyli wypas totalny jak w tej kwesti cenowej w której bym nie pogardził bym biorąc 5850 lecz nie powiem że 460 jest jakiś o boże ogrszy i wogóle hello,bo tak w cale nie jest,zresztą zależy z jakiej strony OC się patrzym :P

 

http://allegro.pl/sapphire-radeon-hd-58 ... 14432.html

 

 

Kto mówił że musi być nowa?

Link to post
Share on other sites

Troche poczytalem i mam lekki metlik. Mianowicie wiele sie pisze o tym, że w niedlugim czasie wyjda nowe modele od ATI. W zwiazku z tym warto sie wstrzymac z zakupem karty i czekac na spadek cen ?

Secundo- od dluzszego czasu korzystam z kart NV (ostatni radeon jakiego posiadalem to pamietny 9700Pro ) wiec nie wiem czy to jest prawda, ale spotkalem sie z opiniami ,ze jakosc grafiki generowana przez karty ATI jest lepsza od kart NV. Czy rzeczywiscie tak jest ,czy to tylko przepychanki fanbojów ?

Link to post
Share on other sites

Za tą cenę tylko HD5850. Jego płyta nie ma 2xpci-e więc 2x5770 odpada.

Jeśli za 1000-1100zł to radek 5850, jeśli za 1200zł, to także radek 5850 ale jakiś ładnie kręcony z innym chłodzonkiem (gigabyte, asus, his).

 

Ok znalazłem - oto karta dla ciebie za niecałe 1200zł:

http://www.overclockersclub.com/reviews ... 850_toxic/

Jak dla mnie cudeńko :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...