Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak ja mam - są bardzo dobre, dopóki nie posłuchasz Sennheiserów, Kossów i AKG

 

Używałem dwóch modelów Phillipsa, najpierw jedne mini, później takie typowe lory do wieży. MOdeli nie pamiętam, bo za dużo cyferek, i generalnie jak za te pieniądze grały dobrze, Ale np wspomniane przeze mnie Koss Porta Pro kosztują 120zł z dostawą do chacjenty, a grają znacznie lepiej (jeśłi ktoś lubi nisko schodzący bas), Sennheisery nieco droższe, ale są za to bardziej szczegółowe, dobrze się na nich rocka słucha.

Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem Koss UR40. Zakupione promocyjnie za 115 zł ;)

 

Są bardzo lekkie i całkiem wygodne. W porównaniu z Technicsami, kupionymi kilka lat temu za dwukrotnie większe pieniądze, jakość dźwięku na prawdę dobrym poziomie. Jedyny minus, to kabelek - krótki i sprawiający wrażenie delikatnego. Przed zakupem porównywałem z AKG K512 i wybór padł na Kossa.

 

Polecam! Na prawdę warto! Chociaż jeżeli nie ma dla Ciebie znaczenia czy wydasz 130zł czy 200, to może znajdziesz coś lepszego, może np. AKG K514, Sennheiser HD428.

Link to post
Share on other sites

A co myślicie o sennheiser HD418,428 różnia sie czyms:D?

Typowe słuchawki dla bassheadów. HD438 i HD448 są bardziej stonowane, sam będę kupował te pierwsze. Podobno o wiele lepiej grają i są wygodniejsze od HD448 ze względu na welur na nausznikach niż od czegoś skóropodobnego na nausznikach od HD448. Za cenę HD438 IMHO nie ma nic lepszego.

Link to post
Share on other sites

widze ze ludzie polecaja steelseries. Nie kupuj tego, oni biorą 50% ceny za sama marke i dopisek "dla graczy". Każdy sportowiec, chociażby znani z CSa polacy (nie bede wymieniac, wiadomo kto) mowili, że kiedyś musieli się wsłuchiwać zeby cos uslyszec (wiadomo, sponsor, to byli zmuszeni) a teraz nie muszą, bo po prostu slyszą. Mnie to nie przekonywało, jednak zaryzykowałem, zamiast kupić steelseries siberia v2, kupilem sennheiser hd555, doslownie ziema a niebo :>

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...