Skocz do zawartości

Telefon z Androidem do 800zł.


Recommended Posts

Witam! 

Oto moje wymagania co do telefonu:

Budżet: 750-800zł

Gdzie będzie dokonany zakup: sklep, ewentualnie Allegro

Stan: nowy

Ekran: co najmniej 4,3 cala

System: Android

Sposób wykorzystania: SMSy, Internet

Wymagania: ważne, by płynnie działał.

Preferowane marki: Samsung, choć jestem otwarty na inne propozycje

Nie chcę Windows Phone, ponieważ obecnie posiadam telefon z takim systemem i chciałbym spróbować tego nielubianego przez dużą część osób Androida, więc proszę o propozycje telefonów tylko z tym systemem.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

G2 mini powinien być zadowalający, a bateria na pewno Cię zaskoczy na plus ;) Spróbuj czegoś innego niż samsung lub jakieś koreano-andro-egzotyki.

 

Jeżeli nie miałeś fonka 5"+ to weź pod uwagę, że pisanie i internet "w locie" odpada. Celuj w coś ok 4.3"

 

I pamiętaj, że lepiej wziąć nowego przeciętniaka niż zeszłoroczny top madel.

Edytowane przez atomowy
Link to post
Share on other sites

G2 ma kiepską rozdzielczość ekranu.

Lepiej nowego przeciętniaka niż zeszłorocznego flagowca ?

Dosyć dziwna teoria

Wynika z tego że np lepiej wziąć LG G3S niz G2, który go bije dosłownie w każdej kategorii. Trzeba być idiotą żeby takie coś zrobić zwłaszcza gdy są w podobnej cenie.

Link to post
Share on other sites

Xperia Z, Nexus 4, LG G, ew. Note 2 (nieco słabszy hardware i inna kategoria sprzętu). Każdy ma swoje wady i zalety, które często były ostatnio poruszane.

 

Zdecydowanie lepiej kupić starszego flagowca, niż średniaka, tym bardziej że obecnie panuje mały zastój i większe cyferki nie mają za bardzo wpływu na odczucia z użytkowania.

 

Jeśli koniecznie chcesz nowy telefon to wybrałbym Moto G - niezłe CPU i GPU, ekran HD, aktualizacje bezpośrednio od Google.

Link to post
Share on other sites

Ja nie gadam że od razu full hd ma być. Zwykłe Hd już powinno być przy tej wielkości

Dlaczego Nexus odpada ? Bardzo dobry smartfon z czystym androidem. Będzie aktualizacja do Lollipopa więc dlaczego nie ?

Zobacz jeszcze Motorola Moto G 2nd gen. Za 800 można kupić z kartą pamięci 16 gb, widziałem wczoraj.

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Ja też korzystam z nexusa 4 i to jest kwestia dobrego ipsa w hd. Żadne sensationy nie mogły się z tym równać. Moim zdaniem nexus 4 bym jednym z pierwszych dopracowanych smartfonów do tego stopnia, że przy wyborze stwierdziłem, że np S3 nie chciałbym kupić, a nawet nie chciałbym go mieć za darmo :) Mimo wszystko nexus 4 to już staruszek i co najgorsze bateria to padaka ;) nawigacja po godzinie potrafi zjeść połowę baterii, net nie dłużej niż 2h jeżeli chcę mieć żywy telefon od rana do wieczora. G2 mini działa na jednym ładowaniu ponad 2 razy dłużej niż n4. Jedyny plus leży w jego kultowosci, a za tym ciągnie się nieoficjalne długie wsparcie chociażby ekipy CMa czy PA.

 

Edytowane przez atomowy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...