Skocz do zawartości

Telefon dla melomana tani, multimedialny z aparatem


Recommended Posts

Cześć. Jako, że mój obecny telefon wymówił mi właśnie swoje posłuszeństwo, postanowiłem kupić drugi, a, że teraz jestem trochę już nie w temacie to poszukuję helpa na forum, a mianowicie dobrze jak by telefon miał:

-czysty dobry dźwięk tak aby zadowolił melomana :) (w sumie LG KU 550 mi wystarczał)

-karta pamięci (najlepiej o jak największej pojemności)

-w miarę dobry aparat (może być ciężko, ale szukam coś koło 5 megapikseli, flesz, ale jak nie będzie to też zaakceptuję)

-w jak największym stopniu ma być multimedialny

 

Myślałem nad czymś z Androidem ale chyba nie będzie mnie na coś dobrego stać, pod uwagę brałem też SE C903 ale nie jestem do końca pewien jego funkcjonalności.

Prosił bym o wszelkiego rodzaju, info, szukam opcji do kupienia, lub aukcji - może być też używany allegro, ebay itp. Cena myślę, że max 400 zł oczywiście najlepiej jak będzie to najtaniej. W sumie myślałem nad powrotem do mojego LG KU 550 ale był on jakiś taki mało multimedialny (wiele aplikacji nie trybuło).

:tajniak:

Link to post
Share on other sites

a może Samsunga I5700 będę sprzedawać, mam coś lepszego w zamian za niego :wariat:. Za 550 mogę sprzedać.

Hej 550 zł to za dużo jak na moją kieszeń, mam teraz inne wydatki i na telefon mogę wydać myślę maks 400 zł. Co do kart pamieci - nie są mi potrzebne mam jedną 8GB i 2GB.

 

Czyli polecacie LG GT540? A jak na nim z wgrywaniem nowego firmawaru? I jak tam z dźwiękiem orientuje się ktoś?

Link to post
Share on other sites

Witam! Ja ci polece juz bardzo stary ale swietny telefon Sony Ericsson K800i. Spelnia twoje wszystkie wymagania. Na benchmarku byla mini recka wiec mozesz sobie troszeczke poczytac. Uzywanego kupisz za okolo 200zl a za nowke zaplacisz cos kolo 400

 

 

tu masz linka do recki

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/S ... -2870.html

Link to post
Share on other sites

Witam! Ja ci polece juz bardzo stary ale swietny telefon Sony Ericsson K800i. Spelnia twoje wszystkie wymagania. Na benchmarku byla mini recka wiec mozesz sobie troszeczke poczytac. Uzywanego kupisz za okolo 200zl a za nowke zaplacisz cos kolo 400

 

 

tu masz linka do recki

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/S ... -2870.html

 

Jaja sobie robisz?

 

@xpris

Android w wersji 2.1 jest ale nie na ten telefon(bedzie w październiku).

Głośnik nie jest taki zły, ale jest dosyć cichy, lepiej słuchać muzyki na słuchawkach.

Aparat przy dobrym oświetleniu robi nawet niezłe fotki.

Link to post
Share on other sites

Panie Eklerek a raczej chłopcze "jaj sobie nie robie" to ma być telefon a nie (za przeproszeniem) Lekkie gó**o, w którym często pada oprogramowanie lub część mechaniczna. LG ma 1 jedyny plus system andriod a reszta wyposażenia jest gorsza niz w SE. Soniak robi gorszej jakości zdjęcia, gra głośniej, jest dużo lepiej wykonany. Przypominam ze k800i gdy wyszedl na rynek kosztowal okolo 2tys a ten "szajs" 600zl.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Panie Eklerek a raczej chłopcze "jaj sobie nie robie" to ma być telefon a nie (za przeproszeniem) Lekkie gó**o, w którym często pada oprogramowanie lub część mechaniczna. LG ma 1 jedyny plus system andriod a reszta wyposażenia jest gorsza niz w SE. Soniak robi gorszej jakości zdjęcia, gra głośniej, jest dużo lepiej wykonany. Przypominam ze k800i gdy wyszedl na rynek kosztowal okolo 2tys a ten "szajs" 600zl.

 

Pozdrawiam

Rozpędź się i walnij głową w ścianę, takich idiotyzmów dawno nie słyszałem. I naprawdę jesteś stary 5 lat różnicy, ledwo co szkołę średnią skończyłeś ;), więc nie nazywaj kogoś chłopce jeśli sam nim jesteś!

 

Przeczytaj testy LG GT540 i dopiero zabieraj głos, szajsem można nazwać telefony spod znaku SE, szczególnie te posiadają joysticka.

 

http://www.mobileman.pl/test_lg_swift_g ... lnosc.html

Link to post
Share on other sites

Tak posiada joystick ale akurat w tym telefonie dziala bez zarzutu nawet po kilku latach uzytkowania! Chcesz to kupuj LG ale nie polecam. Paru moich znajomych ma ten model i z tąd wiem że jest awaryjny!

Udawałeś wcześniej starszego od Eklerka, a tym czasem nie umiem nawet napisać stąd. Osobiście uważam, że temat został wyczerpany i najlepiej aby został ;).

 

Szkoda, że tak trudno zrozumieć, że obecne telefony LG są w czołówce ceny/jakości ;).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...