Skocz do zawartości

restarty płyty głównej cd.


Recommended Posts

Witam

No niestety okazuje się że nie poradzono sobie z tym problemem jednak, płyta po złożeniu działała normalnie, aż do momentu wyłączenia i ponownego włączenia od rana, już mi ręce opadają, sprzęt ma raptem kilka miesięcy a tu taki cyrk. Zastanawiam się czy aby zasilacz nie uszkodził płyty, jak odstoi swoje na odłączeniu od sieci to uruchamia się normalnie. Ktoś powie o co tu chodzi? Czyżby zasilacz i płyta? 

Link to post
Share on other sites

jakby były zwarte to restartowałby się cały czas, a mówię jak swoje odstoi bez podpięcia do sieci, to uruchamia się normalnie. .Oni mi naprostowali je, ale też nie nie napisali że to było przyczyną wcześniejszych restartów. Zresztą złożyłem go, uruchomiłem i chodził normalnie przez cały dzień, po nocy zaczął głupieć, to co same by się zwarły? 

Edytowane przez sword88
Link to post
Share on other sites

teraz to już chyba wolę zapłacić w jakimś prywatnym serwisie, bo mi wskażą przyczynę, i do tego na miejscu. A gwarancja warunkowa w sklepie właśnie przez te piny, choć na 100% jestem pewny że one nie były przyczyną, jeśli dalej się ten problem powtarza, a chciałbym zauważyć że wcześniej chodził kilka mc bezproblemowo, potem restarty, i może sam pokrzywiłem piny przy demontażu jak chciałem wysłać na serwis. Płacić 10x za przesyłkę,bo zanim do nich dojdzie ta płyta to będzie śmigała że aż miło, i odeslą znów jako sprawną. 

btw. Procesor i gniazdo najwidoczniej nie są tu problemem.

Edytowane przez sword88
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Trochę czasu mnie nie było, ale pochwalę się do czego doszedłem, podmieniłem procesor na płytę Z97X gaming 5, wraz z zasilaczem CM 550m. Oczywiście po złożeniu wszystko ładnie hula, a na drugi dzień restarty, na całe szczęście kumpel miał też swój procesor zamienił na 4690k i tu znów ten sam problem, podłączył swój zasilacz, i wszystko chodzi normalnie. Chyba znaleźliśmy winowajcę, choć dam jeszcze znać w następnym tygodniu co i jak, jak wróci z serwisu. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...