Skocz do zawartości

Płyta+Procesor 200zł (AGP, DDR)


Recommended Posts

Poszukuję płyty z procesorem do 200zł. PC będzie służył tylko do internetu i zależy mi na sprawnym i szybkim przeglądaniu stron. Nie zależy mi na grach. Płyta i procesor będzie pracować z 512MB DDR Elixir i Radeonem 9550, do tego zasilacz Delta 350W (chyba idealny do takiego sprzętu) no i Dysk 80GB. Tak jak mówiłem potrzebuje sprzętu tylko i wyłącznie do internetu. Obecnie w komputerze mam płytę Mercury KOB 635T z Caleronem 700Mhz. Więc nie jest to jakiś demon szybkości. Do tego bardzo często zdarzają się restarty, fakt, że komputer nie był dawno przeinstalowany, ale to temat na inny wątek. Proszę podawać swoje propozycje tylko i wyłącznie z allegro. Z góry wielkie dzięki ;-))

Link to post
Share on other sites

Tutaj w miare ładna okazja pentium IV i jeszcze do tego 1GB ramu. Masz port AGP i PCIx w przyszłości możesz dać w nią grafe na PCIx

 

http://allegro.pl/item1196442442_zestaw ... s_agp.html

 

Ogólnie nic ciekawszego nie znalazłem na DDR I i AGP.

Za 200zł raczej nie dostaniesz lepszej oferty jakbyś miał kupować proca płyte i ram osobno.

Link to post
Share on other sites

Możesz rozważyć też to, wyjdzie nawet taniej jak 200 zł:

 

Procesor: http://allegro.pl/item1192327442_athlon ... ancja.html

Płyta: http://allegro.pl/item1187457961_msi_k8t_neo2_v2_0.html

 

Płyta może dojdzie do 50 zł ale wątpię. Jak do Twoich zastosowań w sam raz i taniej niż zakładasz :)

Link to post
Share on other sites

To ja ci zaproponuję moją opcję którą chcę sprzedać

 

Intel Celeron Dual Core 1,6GHz (2 rdzenie) płyta główna oraz 2 GB ramu za 150zł

 

viewtopic.php?f=34&t=15742

viewtopic.php?f=34&t=15742

viewtopic.php?f=34&t=15741

i kupisz jeszcze to lub coś innego (nie odemnie)

http://allegro.pl/item1163981698_cooler ... ml#gallery

 

i za 180zł masz X2 wydajniej :)

A zamiast karty radeona masz zintegrowaną kartę która też zapewni stabilną pracę

Link to post
Share on other sites

Ubuntu daję gratis od producenta ja mam tego z 8 płytek i w każdej chwili mogę mieć więcej :)

 

Myślę że to dobra opcja bo jednak 2 rdzenie intel a dobre do oc i jeszcze 2 gb a i gdzieś czytałem że taki sam celeron poleciał na 2,85GHz bez zmiany napięć i na boxie

Link to post
Share on other sites

exon681 tam na początku podałeś 2x procesor a jeden link powinien być zdaje się ten:

viewtopic.php?f=34&t=15739

 

no ale do tego zestawu podawanego przez exon przydała by się jakaś grafika typu 7600GT/8500GT/8600GT lub 2600PRO, coś taniego a co poradziło by sobie z multimediami dobrze, procesor podkręcić do 2x 2,8GHz, było by do tego 2GB ramu i do internetu filmów itp porządny sprzęt i to nawet na dłużej.

Link to post
Share on other sites

exon681 tam na początku podałeś 2x procesor a jeden link powinien być zdaje się ten:

viewtopic.php?f=34&t=15739

 

no ale do tego zestawu podawanego przez exon przydała by się jakaś grafika typu 7600GT/8500GT/8600GT lub 2600PRO, coś taniego a co poradziło by sobie z multimediami dobrze, procesor podkręcić do 2x 2,8GHz, było by do tego 2GB ramu i do internetu filmów itp porządny sprzęt i to nawet na dłużej.

 

Tak to jest to i jeszcze te mobo i ram

 

viewtopic.php?f=34&t=15741

viewtopic.php?f=34&t=15741

 

Gdzieś czytałem że ten proc leci do 2.58 GHz bez zmiany napięć

 

Jak jesteście zainteresowani to pisać dogadamy się jak będziecie brać wszystko np mobo proc ram to z ceny może jeszcze spadniemy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...