Skocz do zawartości

Problem z kartą graficzną.


Recommended Posts

A jaki masz zasilacz? Brzmi to troche bez sensu żeby sterowniki przez zasilacz wyrzucało, ale ten sam problem miał mój znajomy z kartą 560ti, głowiliśmy się, dwoiliśmy i troiliśmy o co biega, gasł ekran i wywalało drivery, czasem przy obciążeniu karty dochodziło do rebootów kompa i bsodów, stwierdziliśmy jednomyślnie że karta na złom będzie szła, zasilacz OCZ 600W więc nikt go nie podejrzewał, a że 5 letni to kumpel i tak zmieniał, na nowym PSU problem zniknął całkowicie, karta nawet teraz fajnie się podkręca i przechodzi stabilnie wszystkie benchmarki i kombustory... to jedna możliwość, dwa że może nabałaganiłeś w sterownikach, masz jakieś stare drivery po innej karcie i się gryzą, proponuję wyczyszczenie systemu drivercleanerem i zainstalowanie nowych na świeżo, po trzecie możliwe że karta rypnięta i się sypie, zawsze gwarancja zostaje

Link to post
Share on other sites
A jaki masz zasilacz? Brzmi to troche bez sensu żeby sterowniki przez zasilacz wyrzucało, ale ten sam problem miał mój znajomy z kartą 560ti, głowiliśmy się, dwoiliśmy i troiliśmy o co biega, gasł ekran i wywalało drivery, czasem przy obciążeniu karty dochodziło do rebootów kompa i bsodów, stwierdziliśmy jednomyślnie że karta na złom będzie szła, zasilacz OCZ 600W więc nikt go nie podejrzewał, a że 5 letni to kumpel i tak zmieniał, na nowym PSU problem zniknął całkowicie, karta nawet teraz fajnie się podkręca i przechodzi stabilnie wszystkie benchmarki i kombustory... to jedna możliwość, dwa że może nabałaganiłeś w sterownikach, masz jakieś stare drivery po innej karcie i się gryzą, proponuję wyczyszczenie systemu drivercleanerem i zainstalowanie nowych na świeżo, po trzecie możliwe że karta rypnięta i się sypie, zawsze gwarancja zostaje

To raczej Nie zasilacz bo jest na 2 miesiące 450W a sterowniki wywalą nawet kiedy komputer nie jest obciążony

Link to post
Share on other sites

nie szkodzi, ale ważne jaki to zasilacz. Jak jakieś barachło 450W to możliwe że nie trzyma napięć a czy obciążona czy nie, może nie trzymać niskich i karta zdycha, zresztą z tego co mi wiadomo 450 to tak na styk dla 270tki..

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

niestety nie pomogło

nie szkodzi, ale ważne jaki to zasilacz. Jak jakieś barachło 450W to możliwe że nie trzyma napięć a czy obciążona czy nie, może nie trzymać niskich i karta zdycha, zresztą z tego co mi wiadomo 450 to tak na styk dla 270tki..
co do zasilacza to nie powinien byc on, bo dwa miesiące już daję Rady i nigdy nie było problemów.
Link to post
Share on other sites

Tak jak powiedziałem, sprawdź u kogoś, na innym komputerze.. jeśli tam też się sypać będzie to reklamuj, jeśli nie będzie to wrócimy do Twojego sprzętu, tamten OCZ też dawał rade i nagle zaczęło się psuć, tak to jest już.. jeszcze jak jakiś słaby zasilacz, nie wiem jaki masz jeśli markowy i ma 2 miesiące to faktycznie małe prawdopodobieństwo, ale jak jakiś gó*****y modecom, albo tracer, lub co gorsza jakiś no-name to bym się nie zdziwił 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

niestety nie pomogło

co do zasilacza to nie powinien byc on, bo dwa miesiące już daję Rady i nigdy nie było problemów.

Szanowny kolego, po pierwsze bardzo źle czyta się Twoje posty.

Zdanie zaczynamy z wielkiej litery, kończymy kropką.

Co to znaczy "daje Rady", powinno być daje redę.

 

Poza tym napisz jaki to zasilacz, a nie wypisujesz, że od 2 miesięcy "daje Rady".

Rady to dają koledzy z forum. 

Link to post
Share on other sites
Szanowny kolego, po pierwsze bardzo źle czyta się Twoje posty.

Zdanie zaczynamy z wielkiej litery, kończymy kropką.

Co to znaczy "daje Rady", powinno być daje redę.

 

Poza tym napisz jaki to zasilacz, a nie wypisujesz, że od 2 miesięcy "daje Rady".

Rady to dają koledzy z forum.

Więc to jest coś z kartą, bo testowałem kartę brata (ma taką samą) i wszystko było dobrze. Może mieć znaczenie że parę dni temu dość mocno ją rozgrzałem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...