Skocz do zawartości

Migracja na CM690II - black/blue/white


Recommended Posts

jak widac cena poszla troszke w dol. to dobrze, moze wiecej osob zdecyduje sie na zakup tej obudowy.

http://www.proline.pl/?p=CRS+OBSIDIAN+800D ciekawe kiedy obudza sie i zobacza po ile sprzedaje ja konkurencja :D

a najsmieszniejsze jest to, ze 800D jest w tym momencie tansza od 700D ktora teoretycznie powinna kosztowac duzo mniej - brak okna, brak hot swap.

Link to post
Share on other sites

700d jest nowsza. Pewnie przez to. Poza tym 800d podobno ma parę niedociagnięć, a 700d ich nie ma. Zobaczymy, ale na esc.pl różnica jest chyba 50zł, ja zawsze bym brał z oknem :D jeżeli ktoś się zastanawia, dlaczego tak dziwnie piszę --> patrz karczma str. 122 :)

Link to post
Share on other sites

http://www.proline.pl/?p=CRS+OBSIDIAN+800D ciekawe kiedy obudza sie i zobacza po ile sprzedaje ja konkurencja :D

a najsmieszniejsze jest to, ze 800D jest w tym momencie tansza od 700D ktora teoretycznie powinna kosztowac duzo mniej - brak okna, brak hot swap.

Brak okna to dla mnie zaleta.

 

700d jest nowsza. Pewnie przez to. Poza tym 800d podobno ma parę niedociagnięć, a 700d ich nie ma.

Ciekawe jakich. :tajniak:

Link to post
Share on other sites

700d jest nowsza. Pewnie przez to. Poza tym 800d podobno ma parę niedociagnięć, a 700d ich nie ma.

700D to tansza wersja 800D - brak okna, brak hot swap. konstrukacja jest praktycznie identyczna ( inne mocowanie dyskow, inny koszyk na dole ) i nie wiem skad masz informacje, ze 800D ma pare niedociagniec ktore w 700D zlikwidowano. bzdury piszesz.

 

jedyna roznica:

700D

Drive Bays

(x5) 5.25"

(x6) 3.5" or 2.5" Internal

 

800D

Drive Bays

(x5) 5.25"

(x4) 3.5" SATA Hot Swappable

(x2) 3.5" Internal

+okno

 

http://www.maximumpc.com/files/u90693/CaseCorsair700dGut_405_0.jpg

http://www.corsair.com/products/800d/800dgallery2.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Torture warto wymienić Gladiusa na tą CM690II Lite?

 

W żadnej budzie po zamontowaniu chłodzenia na proca nie da się z boku chyba wentylatorów założyć... :P Mówię o budach w rozsądnej cenie.

 

dołączam sie do pytania:) Sam planuje wymianę Gladiusa na CM690II ;)

Link to post
Share on other sites

Ciężko powiedzieć, bo nie widziałem na żywo Gladiusa. Mógłbym tylko porównać z tymi, które znam. Myślę, że zamiana Antka była zasadna, podoba mi się ta obudowa. W środku wszystko super wygląda, czysto i porządek. Ale jak mówiłem wyżej, parę minusów bym znalazł - szczególnie metoda otwierania paneli bocznych jest wkurzająca, jak w budach za 50zł.

 

Szykuje się aktualizacja i właściwie ostatni etap. Pozbycie się wszystkich "kolorowych" kabli. Zamówienie na oplatanie.pl złożone. Będzie przedłużka CPU i ATX (czarny+ciemnoniebieski) i parę metrów oplotów na resztę pierdół. Do tego ogarnąłem trochę wentylatory. Na sufit wrzuciłem 2x120mm Noiseblocker. Chyba daruję sobie kupno 140mm, co myślicie? No i przedni wentylator poszedł niżej, bo był zawieszony w połowie wysokości frontu.

 

Jakieś sugestie? Pomysły? :) Myślę też nad tym StealthMod napędu, ale to muszę mieć chętkę na grubsze kombinowanie, na razie mi się nie chce. Ale nie powiem, efekt ciekawy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja tam już nie musze robić porządku w budzie :) Niedługo zmiania mobo na nowego Croshaira ,który będzie zaczepiście pasował do czerwono-czarnej budy :D Nie obejdzie się bez recki :D Ma wyjść coś podobnego jak tu : viewtopic.php?f=44&t=16798 tylko ja mam więcej czerwieni

 

A tak poza tym to efekt niezły ,ale ten stealth mod już jest coraz bardziej popularny. Sam ostatnio zmieniłem troche mojego snipera ,żeby napęd był schowany ,bo troszkę niefajnie wyglądał ,a teraz cud miód :) polecam zrobić :]

Link to post
Share on other sites

Spoko, będzie aktualizacja. Porządek już jest lepszy, trochę dłubania było w tamtym tygodniu. Z oplotami zrobię wszystko na cacy i potem zostaną tylko same szczególiki :D Z tym StealthModem się jeszcze waham, tzn. obmyślam w głowie jakby to zrobić :D

 

No i mam nadzieje, że będą w piątek, bo jak nie, to najazd na Łodź :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...