Skocz do zawartości

Przesiadka z HTC One m7 na?


Recommended Posts

Witam,

 

Ostatnio pozbylem sie mojego ipada mini i niestety trochę doskwiera mi jego brak :)

 

Dużo się przemieszczam i potrzebuje czegoś do wygodnego przeglądania neta, jako, że przywykłem do korzystania ze smartfona do załatwiania swoich spraw postanowiłem poszukac porady przy zmianie, gdyż moj htc one m7 ma już troszke przy-mały ekran.

 

Budżet to:

(to co mi się uda wyciągnąc za mojego HTC  - około 900zł) + mogę dorzucić z 600-700 więc podsumowując coś w okolicach 1500zł.

 

Moje typy padają na:

- LG G3,

- Galaxy note 3,

- OnePlus one, podoba mi się jest jednak problem z jego dostępnością.

 

 

Nie zalezy mi na dzwięku z głośnika, gdyż nie męcze przypadkowych ludzi słuchaniem tego na co mam obecnie nastrój.

 

Jakość muzyki na słuchawkach jest chyba podobna w większości flagowych modeli ..

 

Potrzeba mi dobrej płynności w miare dużej ilosci pamięci (32 gb w spokojności mi wystarcza)

 

Licze na was!

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites

przesiadka z M7 na m8 jakos nie da mi takiego woow :)

 

Co do lumii.

Miałem z 2 lata temu 820 i jakos nie przypadl mi do gustu ten telefon.

Kiepskie przebiegi na baterii ale przede wszystkim brak normalnie dzizlajacej wersji facebooka i youtube.

 

chyba, że coś się zmieniło od tamtego czasu.

Link to post
Share on other sites

1+! Ciężko dostać, brak gwarancji realizowanej w Polsce. Czyli jak się zepsuje - wysyłasz za granicę - a jak Ci odpiszą NIE NAPRAWIMY - to możesz im wysłac gniewnego EMaila i TYLE. doprawdy trzeba być bardzo bogatym by się nie przejmować takimi drobiazgami jak Oficjalny Serwis i  Gwarancja realizowanan w kraju. Oficjalna Gwarancja dodam, a nie przez Wuja Wieśka i Śfagara Juska - ktorzy sprowadzili kontener sprzętu - a naprawiają go w garażu :)

 

Z dużym ekranem może któryś Samsung Note - o dziwo działa całkiem przyzwoicie jak na Androida. :)

 

 

Lumia 1520 - długi czas na baterii :) - wogóle jest to jeden z najdłużej działających smartfonów :)

YouTube i Facebook - już są :) do YT jest masa aplikacji, ja naliczyłem ponad 1000 :) - to Twarzo Ksiązki tez są i działają. :) 

 

Ja polecam Merto Tube - używam go też na tablecie z Windows :) - Face Książki nie mam, ale znajomi mają Lumie i non-stop siedzą :) i nie nażekają, a mają rózne apki.

Link to post
Share on other sites
Jakość muzyki na słuchawkach jest chyba podobna w większości flagowych modeli ..

 

Htc m8 jest obecnie najlepszym dostępnym muzycznym urządzeniem zarówno na głośnikach jak i słuchawkach.

 

 

 

Potrzeba mi dobrej płynności w miare dużej ilosci pamięci (32 gb w spokojności mi wystarcza)

 

Jeżeli super płynność to dla ciebie podstawa to nie celuj ani w G3 ani w Note bo to są sprzęty które potrafią przylagować jak jest z One Plus One tego nie wiem. Sam zrobiłem przesiadkę z m7 na G3 i korci mnie by wrócić do HTC tym razem w wydaniu M8 na który bym stawiał również na Twoim miejscu.

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...