Skocz do zawartości

GTX 680 Lightning, podkręcony do 770


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Ja dziś kupuje 770 za 650 wiec tez skończ pisać glupoty:)

Słuchaj jak znalazłeś debila który za tyle sprzeda to ok. Ale taka karta jest więcej warta. Tak jak pisze SoundsGreat taką kartę za 700 złoty sprzedać to się sfrajerować 

Najlepiej dla was aby za darmo oddał, do mnie też młotki z BMK pisały dam 500 bo więcej nie dostaniesz. gó**o prawda trzeba chwilę wyczekać.

Link to post
Share on other sites

Słuchaj jak znalazłeś debila który za tyle sprzeda to ok. Ale taka karta jest więcej warta. Tak jak pisze SoundsGreat taką kartę za 700 złoty sprzedać to się sfrajerować Najlepiej dla was aby za darmo oddał, do mnie też młotki z BMK pisały dam 500 bo więcej nie dostaniesz. gó**o prawda trzeba chwilę wyczekać.

Dziś kupiłem r9 290 referent box z gwarancja, za 650 zl...

Link to post
Share on other sites

Tak, sfrajerzyłeś, bo ja np. Asusa GTX 770 DCu II sprzedałem za 850zł, bez problemu.

Super gratuluje cohones, władco, jaki mam ci jeszcze dać tytuł. Widać, że niektórym to przyrost członka powinni liczyć w zysku od sprzedanej karty graficznej...

Miszczowie biznesu po jednej i drugiej stronie - mozecie mi znaleźć i5 750 z plyta za 350 zl lub 2500k z plyta za 600 zl? Bo ja dzisiaj szukam i szukam i nic...

 

Może i nie byłem super zadowolony, z takiej ceny, ale co miałem zrobić? U nas w Polsce to tylko Asus, Gigashit i Microsraj (MSI) ew Sapphire

sie liczy, inni producenci, nie wiadomo dlaczego są pomijani i to widac na aukcjach - xfx, palit, gainward, galaxy, vertex, club3d słabo schodzą lub po zanizonych cenach...

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Jak już się silisz na zapożyczenia językowe - to prędzej "cojones" :) Kto mówił o zysku od sprzedanego GTX770? (poużywałem swojego ze 3 m-ce i straciłem.... 50zł).

To, że czegoś tam szukasz dziś i tego nie ma, to nie znaczy że nie będzie za dzień, dwa, czy tydzień.

Palit - nie jest zły, ale dla ludzi liczy się też to, że jest krótsza gwarancja w jego przypadku. Jetstream w tej cenie - fajna rzecz.

Link to post
Share on other sites

To nie był jetstream (na szczęście) tylko gtx 770 oc, wersja miala 5 heatpipów i 3 wentyle - troche podobne, do gigashita z windforce, ale chyba cichsze. Jakby to był jetstream to by bylo juz naprawde kiepsko, bo to drozszy model był, ten co kupowałem w lutym był najtańszym gtxem i kosztował 1140 zl. Straciłem dużo, ale za niewielka doplata mialem r9 290.

 

A po hiszpańsku pisze tak jak się mówi, czasem zapominam pisowni i tak później to wychodzi.

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...