Skocz do zawartości

FIFA15(pc) A PAD DO PS3/4


Recommended Posts

Ma ktos jakis symbol ustaiwien kursorow pada pod fife czy wszystko pokolei manualnie musze ustawiac? I jak to jest z tymi padami musze miec na kablu czy wystarczy adapter bluetooh usb zeby to bez kabla dzialalo a jak tak to jaki?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz pada do PS3 i chcesz go podłączyć do komputera potrzebujesz odpowiedniego programu. Program nazywa się MotionJoy i jest do pobrania w sieci za darmo. Potrzebujesz także kabla, przez bluetooth też się da podłączyć ale zajmuje to dużo więcej czasu i dla mnie szkoda zachodu. Po instalacji programu, trzeba wgrać sterownik, a potem emulować pada jak pada do Xboxa. Wydaje się troszkę skomplikowane, ale jest proste jak konstrukcja cepa.

W PS4 wygląda to podobnie tu masz tutorial: 

http://www.pssite.com/poradniki-909-poradnik__jak_podlaczyc_kontroler_ps4_do_komputera_klasy_pc.html

Link to post
Share on other sites

Tak będzie działać na 100%. Sam gram DS3 w taki sposób, jak to zrobić opisałem w postach powyżej. Jeżeli chodzi o konfigurację przy łączeniu przez bluetooth to poszukaj tutoriali w internecie. Jest kilka, ale jak pisałem nie zawsze to działa i jest problematyczne w ustawieniu. Moim zdaniem nie warte czasu. 

Link to post
Share on other sites

Pobralem ten better ds3 , pobralem sterowniki i zrobilem wszystko tak jak tu ---- http://www.youtube.com/watch?v=zjKApI-crTM  ale nawet po tym pisze ze system wykryl ze sterownik jest aktualny . Musze usunac calkowiecie sterownik i wgrac odnowa czy oco chodzi? w better ds3 nawet nie wykrywa pada .... musze jakos zresetowac pada czy co? przytrzumujac ten przycisk na tyle dalej wlacza sie ps3 ;//// 


Ok problem rozwiazany .


Udalo sie juz kompus podlaczyc 2 pady od ps3 do pc przez bluetooth? w better ds3??? lub w jakims innym programie?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...