Skocz do zawartości

[Wycena] i [Sprzedam] I7 980x


Recommended Posts

W najbliższej przyszłości mogę się stać właścicielem 2-3 takich procesorów nówek wersji box z gwarancją producenta i chciałem prosić o wycenę jako iż ceny na allegro i w sklepach się sporo wahają a jacyś użytkownicy w temacie pewnie będą lepiej wiedzieć.

 

PS. Jeśli byłby ktoś chętny na zakup ( po normalnej cenie, czyli coś około tego jak na allegro nówki chodzą albo ciut taniej , proszę bez jakiś bezsensownych propozycji) to proszę o pw.

Link to post
Share on other sites

ogólnie zastanawiałem się nad zamówieniem paru i nie byłem zdecydowany z jakiego kraju zamawiac...

boxy z gwarą by były

oemki to mogłby by być te z es z hongkongu ale niezbyt mi się z azji zamawiać chce

dlatego właśnie pytałem po ile chodzą

Link to post
Share on other sites

Fakt ten co ma kase to kupi i procka za 5 tys , ale wezmy to pod uwage ze na dzisiejsze czasy za kwote 2500 to juz mamy calego kompa gotowego do grania. Kupujac sam procek za ok 3 kafle a gdzie reszta ram ,plyta glowna,grafika,zasilacz itd.

Link to post
Share on other sites

koleś wymyślił sobie zrobić biznes taki sam jak ja tyle że on chciał pierwsze dostać kasę z allegro a potem z zagranicy zamawiać te procki... -.-

ciekawe co by zrobił jakby mu cło i podatek na to wrzucili tak że musiałby więcej zapłacić niż dostałby z alledrogo...

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...