Skocz do zawartości

EVGA G2 750W - dostępność


Recommended Posts

Fakt faktem, obie konstrukcje to lustrzane odbicie, tylko cenowo wygląda to inaczej... Imho Leadex w wersji 650W kosztujący blisko 500zł, w porównaniu do g2 750W, któremu cenowo bliżej do 400zł - jest co najmniej nieopłacalny. A 100W zapasu krzywdy nikomu nie zrobi, choćby miał tego nigdy nie wykorzystać. Wręcz przeciwnie - lepiej dla PSU :)

Link to post
Share on other sites

Skoro nie przestali, to gdzie on niby jest? zarówno w Polsce jak i Niemczech sklepy nie mają go na stanie oraz termin dostawy nieznany.

 

Wiem o tym, lecz leadex jest brzydszy, a do tego droższy. Wersja 750W interesuje mnie dla tego, że działa pasywnie do ~300W. Model 850W jedynie do 100W.

Link to post
Share on other sites

Skoro nie przestali, to gdzie on niby jest? zarówno w Polsce jak i Niemczech sklepy nie mają go na stanie oraz termin dostawy nieznany.

 

Wiem o tym, lecz leadex jest brzydszy, a do tego droższy. Wersja 750W interesuje mnie dla tego, że działa pasywnie do ~300W. Model 850W jedynie do 100W.

Skąd masz taką informację? W każdym zasilaczu EVGA z Eco Mode, wentylator powinien włączyć się przy ok. 40st Celsjusza.

 

 

@Edit

http://www.evga.com/support/faq/afmviewfaq.aspx?faqid=59497

Edytowane przez F0rfrey
Link to post
Share on other sites

EVGA, szczególnie wyłączając karty graficzne to firma ukierunkowana na sprzedaż w Ameryce Południowej. Tam też dostępność ich produktów jest dużo większa. 

Mam G2 750W i nie mogę powiedzieć złego słowa. Mega dobrze wykonany, nawet przy pracującym wentylatorze niesłyszalny. Sprowadziłem ze Stanów.


Dodam jeszcze że gwarancja jest międzynarodowa - obojętnie gdzie kupimy zasilacz. Po zarejestrowaniu na stronie gwarancja producenta to 10 lat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...