Skocz do zawartości

Kupię kartę graficzną GTX 760/770 lub Radeon R9 270x/280x


Recommended Posts

MSI GTX 770 TF IV OC. oryginalne opakowanie, wszystkie akcesoria, kopia faktury. kupiona 09.2013 w morele, wchodzila w sklad zestawu komputerowego. nie piszcza cewki! zmieniona pasta na Gelid Extreme. max temp. w grach ok. 65. stabilny max boost 1254MHz. zero problemow. zerwana plomba, podczas zdejmowania chlodzenia.

jezeli jestes zainteresowany - rzuc cena

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

MSI GTX 770 TF IV OC. oryginalne opakowanie, wszystkie akcesoria, kopia faktury. kupiona 09.2013 w morele, wchodzila w sklad zestawu komputerowego. nie piszcza cewki! zmieniona pasta na Gelid Extreme. max temp. w grach ok. 65. stabilny max boost 1254MHz. zero problemow. zerwana plomba, podczas zdejmowania chlodzenia. jezeli jestes zainteresowany - rzuc cena

Jeśli zerwałeś plombę na chłodzeniu straciłeś gwarancję. Bez gwarancji wolę nie ryzykować zakupu. 

Link to post
Share on other sites

Witam, mam do sprzedania Radeona r9 280X Toxic. Jest to najmocniejsza fabrycznie podkręcona wersja tej karty graficznej. Karta w 100% sprawna pracuje cały czas u mnie w pc jako dowód mogę podesłać kilka fotek na pw z wnętrza pc z karteczką z nickiem z forum żę to "TA" karta. U mnie masz pewność że karta nie była koparką tak ja 70% wysprzedawanych tych kart. Kupiłem ją z myślą rozbudowy pc, pc rozbudowałem a nadal siedze na 19C monitorze (ślub, przeprowadzka) zmieniły moje plany :) gram obecnie w lola, csgo i nie potrzebuje tak wydajnej karty. R8 280x toxic jest to najcichsza wersja karty wraz z MSI twin frozen, do tego jest sporo, chłodniejsza a przy tym wydajniejsza. Jest wydajniejsza od GTX 770.

 

cena to 850zł + kw na allegro najtańsza 900zł gdzie nie ma pewności czy to magiczna koparka. Kartę wystawić mogę na allegro jeśli zainteresowany zapraszam na pw. Wszystkie graty jakie daje producent + pudełko itp posiadam, karta jak nowa 0 śladów używania.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
@up za 700 pójdzie max. Teraz niereferenty r9 290 można kupić za 900zl. Wiem bo sam kupilem. Sorka ale ten 280x to nie ten poziom a 50zl tańszy.

Wskaż mi niereferenta za tyle na allegro i powiedz że nie kopał. Czekam na link bo sam szukam tego r9 290 tri-x i nie mogę za tą cenę wyrwać... Chyba że mówisz o club3D ale to chyba nie to samo co tri-x które ma najcichsze i najwygodniejsze chłodzenie do tego jest fabrycznie szybsza od innych wersji tych kart...

 

Edytowane przez jayson2309
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...