Skocz do zawartości

GTX 660


Recommended Posts

Cześć zamierzam niebawem kupić kartę Nvidia Geforce GTX 660 tylko zastanawiam się którego producenta ta karta najlepsza chcę przeznaczyć na nią ok 660 zł. 

 

Do wyboru mam 

 

Asus GeForce GTX 660 OC (GTX660-DC2OCPH-2GD5) 2GB DDR5 PCI-E BOX

 

MSI GeForce GTX 660 OC Gaming 2GB DDR5 PCI-E BOX N660 GAMING 2GD5/OC

 

Gigabyte GeForce GTX 660 OC 2GB DDR5 PCI-E BOX GV-N660OC-2GD

Ewentualnie może być inna wersja jeżeli mieściłaby się w budżecie i była by w sklepie agilo lub x-kom

 

Dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez nismo92
Link to post
Share on other sites

Ja mam tę kartę w wersji MSI Gaming i polecam :) Cicha, wydajna i bezproblemowa. Jednak co dziwne, to podrożały w ciągu ostatniego roku i może lepiej byłoby dołożyć do 760. Ale dokładać można bez końca, więc MSI będzie ok. Zależy jeszcze jak wygląda reszta PC, a przede wszystkim jaki masz zasilacz.

Link to post
Share on other sites
Cześć zamierzam niebawem kupić kartę Nvidia Geforce GTX 670

 

Chcesz kupic GTX670, a w proponowanych przec Ciebie kartach wymieniasz trzy modele GTX660 :roll:

Jesli jednak kupujesz GTX660 to możesz wziąć z chłodzeniem od Asusa. Sam ją posiadam i jest ciche i wydajne chłodzenie.

W BF4 na multi przy ustawieniach ultra karta ma około 60 stopni Celcjusza, a wentyle ustawiają się an ok. 50% RPM. Karta jest wtedy niesłyszalna.

Edytowane przez Rudinxon
Link to post
Share on other sites

1. Tak musi być nowa ;D

Procek i3 4160

Płyta MSI B85 E45

Zalman GLX 500

 

 

2. Własnie już dokładam do tej karty i nie mam za bardzo z czego dać więcej 

3.Tak GTX 660 miało być  pomyłeczka mała


Z tego co widzę MSI ma troche większe taktowania ale pewnie tego nawet nie odczuję więc różnią się one tylko chłodzeniem?

Link to post
Share on other sites

W grach gdzie dużo opiera się na CPU to ten i3 będzie zwalniał. Karta będzie sie nudziła itd. W połączeniu z radeonem i technologią mantle w niektórych grach (http://www.benchmark.pl/aktualnosci/lista-nadchodzacych-gier-obslugujacych-mantle-gta-5-nieoficjalnie.html), większość obliczeń przejmie karta graficzna.

Jednak jeśli chcesz koniecznie NV to proszę bardzo.

Link to post
Share on other sites

Funkie nie przesadzaj i3 do gier sie nadaje idealnie zwlaszcza z taka karta w wiekszosc pogra sobie na wysokich detalach. Ja mam 660 od msi w wiersji OC 

 

http://www.msi.com/product/vga/N660-2GD5OC.html#hero-overview

 

karta na i5 2400 spisuje sie znakomicie w FHD ale niestety chlodzonko jest glosnawe co do samej karty to naprawde nie mam zastrzezen :)

Link to post
Share on other sites

Mam tego asusa gtx 660 razem z i3, jak na dziesiejsze czasy dają rade, w idle wentyle chodzą na 10% a w stresie tez nie widziałem większej temperatury jak 66 stopni. Ogólnie karta bardzo dobrze się kreci i szczerze mogę ci ją polecić. Tylko teraz juz bym w nowa nie inwestował a szukał uzywki w dobrej cenie ;)

Link to post
Share on other sites

Ja bym nie pchał się w nówke GTX 660 jak nówke to poczekał bym na GTX 960

 

Polecam wersje od Asusa miałem i sprawowała się Świetnie cicha chłodna i ładnie sie kręciła

 

MSI Gaming tez super karta Śmiga u mojego brata Wentyle ciche max 71 st w słabo wentylowanej budzie więc superrr

 

Obie z I3 Śmiagaja i FHD

Link to post
Share on other sites

Funkie narazie to producenci gier maja w glebokiej du**e graczy i wypuszczaja paszkwile. Roznice w grafice miedzy srednimi a wysokimi sa tak male ze naprawde nie ma sensu ladowac grafiki i procka za duze pieniadze. Chce gtx 660 nowego to niech kupi bedzie mial gwarancje bo moze na tym muz zalezy najbardziej

Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod temat ... szukam karty graficznej do takiego zestawu : 

 

I5 4460

HyperX Fury 2x 4GB DDR3

ASrock H97 Pro4

Deus G1 600W

 

Cena - +/- 500 zł

 

gram głownie w Diablo 3 ewentualnie Skyrim czy Fifa, chciałbym też pograć w nowego Wieśka i Assasina jak i inne nowsze tytuły... Nie muszę mieć max detali ale gram na 32" wiec rozdzielczość 1920x1080 wymagana, ustawieniami wysokimi badź ultra nie pogardzę ;)

 

Znajdzie się coś fajnego w tych pieniążkach ? 

 

PS. Oczywiście używka wchodzi w grę jak najbardziej i tu zastanawiałem się nad 660 właśnie.

 

aha i nie szukam karty na lata.. tak do przyszłego roku jak wyjdzie 960 lub trochę stanieje 970 :)

Edytowane przez Chojrak
Link to post
Share on other sites

@2up chojrak

Dla Ciebie r9 270/x od msi/ asusa (kultura pracy na b.wysokim poziomie, 3lata gwarancji) na allegro znajdziesz ją w tej cenie to jest max.

 

Ps 660 ciężko Ci będzie odsprzedać chyba że za grosze, czyli tak będziesz miał słabą kartę i więcej na niej stracisz. Opłaca sięto?

Edytowane przez router6skull9
Link to post
Share on other sites

@up

Jak to zdechnie ? NV jest nieśmiertelna. Za 2 lata sobie pierwszą "6" obrócisz i będzie 960ka;) To tak na 5 lat będzie karta do gry w ultra 640x480.

Producent nieistotny bierz co tańsze i z dłuższą gwarancją.

Edytowane przez Funkie
Link to post
Share on other sites

Panowie a co powiecie o XFX HD 7870 XT ? Przeglądałem testy i w większości albo był równy r9 270 albo 1-3 FPSy więcej, natomiast na allegro znalazłem takiego z gwarancja do końca 2015 za 450 zł.

 

Jedynie temperatury troszkę wysokie ma w stresie bo około 85 stopni a pobór prądu dla mnie akceptowalny (nie więcej niż 300 W na cały zestaw) i troszkę głośny

 

Testy ; http://forum.benchmark.pl/blog/16/entry-198-r9-270x-czy-hd7870-xt-recenzja-testy-crossfire/

Edytowane przez Chojrak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...