Skocz do zawartości

Wybór smarta do 350zł ?Następca Evo3d.


Recommended Posts

Witajcie.
Posiadam obecnie Evo 3d ze zbitą szybką,powoli zaczyna już siadać dotyk także pomyślałem że pora zmienić tel na nowszy.Jest coś sensownego do kwoty 350zł?
Zależy mi na :Internet,GPS,Dobra bateria i czasem jakaś gra.

Zastanawiam się nad Motorolą Razr oraz Razr i  oraz

ZTE V967S

?Która lepsza?I czy są one lepsze od mojego obecnego?

Edytowane przez ziom0070
Link to post
Share on other sites

Ja  mogę polecić jedynie Nokię 520:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6468760

Obecnie jest ona uznawana za najlepszy telefon w tej grupie cenowej tak więc powinieneś być z niego zadowolony.

Tanie telefony z systemem android będą Ci się zacinały. Polecam coś z właśnie w windows phone   - wbrew pozorom aplikacji na ten system powstaje bardzo wiele. 

Link to post
Share on other sites

Ale - dalej się zacinają, po pewnym czasie się "zamuli" - po drugie jak pisałem wyżej : po co kupować telefon z 4 GB Pamięci, który się zacina, może mniej ale zacina - skoro można mieć sprzęt z 8 GB, nie zacinający się ?

 

Po drugie - kupując zwłaszcza taniego Androida jesteś dymany jak owieczka przez pastuszka :) - brak wsparcia. Mija rok i jesteś w czarnej du... - musisz szukać nowego softu na XDA.

 

Tymczasem - najtańsza, kosztująca poniżej 400 zł Lumia 520 - nadal ma oficjalne wsparcie, co więcej jeszcze do 2016 roku będzie je mieć. A przypomina, że to mający 2 lata, najtańszy telefon.

 

Kupując Lumię, zwłaszcza te tańsze masz święty spokój, używasz telefonu i już. Nie martwi cię nic. Na dodatek Lumie, nawet te najtańsze są lepiej wykonane niż tanie Androidy.

Link to post
Share on other sites

Oficjalnie nic nie powiedziano - cykl wsparcia dla Windows Phone 8  - kończy się w 2016 roku. I to Masz pewne.

 

Natomiast z nieoficjalnych wypowiedzi wynika, że każdy telefon z WP8 dostanie Windows 10 - TAK - W10 - bo taki będzie miał numer :)

 

Generalnie WP8 pracuje na jądrze NT, taki samym jak Windows 8 na PC, Windows 10 na PC też pracuje na tym jądrze, nie zmieniło się ono aż tak bardzo.  Do tego MS nie bardzo może pozwolić sobie na utratę zaufania przez porzucenie najlepiej sprzedających się Lumii jak L520. Po "wtopie" z WP7 kolejnej takiej klienci by nie darowali.

 

Tak więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że każda Lumia z WP8 dostanie Windows 10.

Link to post
Share on other sites

Więc tak tel na WP odpada...nie będę rozpisywał się dlaczego.Kolejna sprawa,jestem bardzo zadowolony z obecnego Evo 3d nigdy na niego nie narzekałem.Ani na jego szybkość,czy zacinanie itp itd,gdyby nie ta szybka to dalej bym go używał.

Nie mam możliwości dołożenie,bo po co?Nie chcę wydawać nie wiadomo ile bo prace mam jaką mam i tel w każdej chwili może ulec jakiemuś zniszczeniu.Wydam 600zł i potem będę żałował.

 

Co takiego jest złego i gorszego w tych Motkach od mojego obecnego telegonu że tak kategorycznie go odradzacie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...