Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mój sprzet:

i5 760

2x4gb ram team group blue (zakupione 1 miesiac temu w morele.net)

Hd 5770

Samsung sata 250gb

Silentiumpc deus g1 600watt

dfi lanparty p55-t3eh9

 

Kilka dni temu wyskoczyl mi taki komunikat coms deufalts rolader przywrocilem ostatnia dobra wersje czy jakos tak. Wczoraj komputer dzialal normalnie dzisiaj go wlaczylem pyknal bios obraz sie pojawil i slysze ciagle pykanie sprawdzilem graficzna resetowalem bios wymienilem bateryjke i sprawdzam ramy przekladalem miedzy slota wkladalem raz jedna potem druga. Na ekranie pokazuje ladowanie banku po okolo 10s od pykniecia biosu sie wylancza i resetuje.probowalem jeszcze wejsc w biose ale pojawia sie komunikat wybrano wejscie do biosu czy jakos tak a potem sie wylancza i resetuje. Z tego wniosku ze musze wgrac na nowo bios jesli tak to jak mam to zrobic . Z gory dzieki za pomoc

Posiadam windows 8 i na starym kompie pod 775 z tym dyskiem z xp tez mialem problem z cmos pozniej bylo tsk ze musialem resetowac bios za kazdym razek kiedy chcislem kompa wlanczy

Link to post
Share on other sites

Czyli jak wgrac bios bo z podanego przez ciebie tematu wnioskuje ze trzeba rozpakowac plik w windowsie a nastepnie uzyc pogramu ? Nigdy w życiu tego nie robiłem dlatego wole dopytac.

 

Niuniek7 karte sprawdzałem już wcześniej

Czyli jak wgrac bios bo z podanego przez ciebie tematu wnioskuje ze trzeba rozpakowac plik w windowsie a nastepnie uzyc pogramu ? Nigdy w życiu tego nie robiłem dlatego wole dopytac.

 

Niuniek7 karte sprawdzałem już wcześniej

Link to post
Share on other sites

Ciągły dźwięk speakera oznaczał problem z brakiem grafiki lub ramu. W jaki sposób sprawdziłeś grafikę? Masz może inne kości ram, na podmiane? Co do biosu masz wogóle skąd pobrać plik z biosem?

 

www.elektroda.pl/rtvforum/topic1235473.html

Edytowane przez vicodin
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...