Skocz do zawartości

Wybór drukarki do 350zł


Recommended Posts

Witam wszystkich, szukam drukarki opcjonalnie urządzenie wielofunkcyjne, ale głownie zależy mi na drukowaniu. Drukarka przede wszystkim ma być ekonomiczna, czyli tanie tusze możliwe zamienniki jak najbardziej. Nie miałbym nic przeciwko jakby była wyposażona w WiFi i możliwość nadruku na płytkach CD ale nie wiem czy zbyt dużo nie wymagam. Priorytetem ma być tanie drukowanie i niezawodność.

Link to post
Share on other sites

A ja bym taką może polecił.

DESKJET INK ADVANTAGE K209A

http://www.wielofunkcyjne-atramentowe.c ... _ch368a.cd

 

Bardzo oszczędna, jeden czarny tusz starcza na ok 600 kartek. Niezła propozycja dla kogoś kto dużo drukuje i ma to wychodzić tanio. Do tego tylko 2 zbiorniczki z tuszami.

 

Czarny tusz kosztuje 26zł, a kolorowy, który starcza na ok. 250 kartek 27zł. (oryginalne)

Link to post
Share on other sites

Jedyna słuszna opcja ;) --> Drukarka atramentowa Canon IP4700

 

http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=51988

 

Pozdro

Zgadzam się w 100%

Sam mam chrapkę na ten model. Znajomi mają IP3300 i IP3500 czyli prawie to samo i sprawują się bez problemowo już kilka latek.

Tusze po 10zł zamiennik. Tylko brać i drukować całe dnie. Ma tylko jedną wadę, strasznie długo "myśli" przed wydrukowaniem pierwszej strony (przy drukowaniu zdjęć, przy tekście nie wiem jak to jest)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się w 100%

Ja od kilku lat siedzę na IP4500.

Rewelacyjna drukarka. Drukuje full color na płytach printable, ma automatyczny druk dwustronny. Ma dolną tacę na bodajże 200 arkuszy papieru, ma tylną tacę. Ma bardzo mądry sterownik (automatycznie włączania / wyłączanie, chyba wszystkie możliwe sposoby czyszczenia drukarki, i moje ulubione - tryb nocy: ustawiasz że pomiędzy np 23 a 7 rano drukarka działa w tym trybie, i co prawda druk jest znacznie wolniejszy - ale drukarka działa bezszelestnie) ;)

Link to post
Share on other sites

Również polecam serię IP3/4### od Canona - bardzo dobre drukarki. Spotkałem się z dwoma i bardzo fajnie działały, choć moja padła po 4 latach, no ale to już staruszek był :D i Głowica powiedziała bye... bye...

 

Teraz mam laserowego HP - do dokumentów genialna drukarka, do tego oryginalny toner na 3k stron kosztuje około 30zł ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...