Skocz do zawartości

Dziwne problemy po gruntownym wyczyszczeniu komputera


Recommended Posts

Cześć,

 

Do napisania w zasadzie miałbym cholernie dużo jeśli chodzi o te sprawe, ale postaram się streścić. Tak w skrócie, rano postanowiłem dokładnie wyczyścić mój komputer, wyjąć wszystkie podzespoły i tak dalej.. Gdy to zrobiłem i włączyłem komputer, od razu zauważyłem, że coś jest nie tak z kolorami na monitorze, były momentami strasznie nasycone i miały fioletowy odcień, zdarza się nawet że wyskoczą mi jakieś artefakty. To jest główny mój problem, zaraz do niego wróce, ale najpierw napiszę też jakie problemy miałem pozatym. Po jakimś czasie zacząłem mieć problemy z kartą dźwiekową, nie wykrywało jej, a jak wykrywało, to albo nie było dźwięku, albo był szum. Sam komputer ogólnie zwolnił. No ale z tymi dwoma problemami i resztą, bo były jeszcze inne, myśle że sobie poradziłem. Został ten pierwszy - monitor, kolory i tak dalej.. Kablem ruszałem wielokrotnie, zmieniałem końce, przedmuchiwałem w razie gdyby był tam jakiś kurz, samą graficzną wyjmowałem kilka razy, ogólnie grzebałem coś tam w komputerze, ale do teraz nic mi nie pomogło. Kabel i monitor sprawdzałem później na laptopie i wszystko działa tak jak powinno. Dodam że monitor podłączam do karty graficznej przez przejściówkę, ponieważ na mojej karcie nie ma wejścia VGA, a właśnie takie ma mój monitor. I sam nie wiem co by tu jeszcze dodać.. Nie mam pojęcia co się ogólnie stało, że po wyczyszczeniu komputera nagle mam takie problemy. Wiecie może o co może chodzić? 

 

AMD FX 6300 3,5 GHz

RAM 8GB

GeForce 6500 GTX Ti Boost

Acer v223w

XFX Pro 450W

MSI 970A-G46

 

A specyfikacje mojego komputera. 

 

EDIT: Dodam że zacięło mi komputer, a po uruchomieniu przestał działać dźwięk, znowu.. 

Edytowane przez Numlock
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...