Skocz do zawartości

Komputer do gier 3000-3400


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: Gry

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3400

Których części potrzebujesz?: jednostka centralna

Czy będziesz podkręcać sprzęt? tak

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: BENQ GL2450 Series LED Backlight Monitor, rozdzielczość 1920x1080

Specjalne wymagania:

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? DVD

Własna propozycja zestawu: http://www.morele.net/inventory/info/roMiwc/ + http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-770-2gb-ddr5-256-bit-hdmi-dp-dvi-gtx770-n770-tf-2gd5-oc-546561/

Inne: w przyszłości zamierzam dodać dysk ssd na system, ale narazie bez, taka mała uwaga

Edytowane przez bajortex
Link to post
Share on other sites

Nie kumam,chcesz i54690K i do tego płyte za 360zł OK,ale czemu na h87 jak za 390 masz ASRock Z97 Pro4,30zł to problem?Do tego Twój Asrock ma podobno od biosu 1.6 zablokowane OC,co do pamięci to bierzesz ddr 1600 ze wzgledu na \CL7 :roll:  kup te 

Pamięć G.Skill RipjawsX DDR3 2x4GB 2133MHz CL9 (F3-17000CL9D-8GBXM) i lepiej na tym wyjdziesz
Link to post
Share on other sites

Po zmianie coolera oraz tej płyty na tańsza jeszcze coś można dołożyc/zamienić czy myślisz, że to już jest final form. Bo jeżeli mam dołożyć 100 czy 200zł a będzie dużo wydajniejsze i lepsze to jestem gotów. Tylko musze być pewny na 100% :)

 

Również zapomniałem dodać o możliwości streamowania na tym sprzęcie, czy trzeba cos zmienić aby to było osiągnalne w dobrej jakości?

 

Po zmianie coolera oraz tej płyty na tańsza jeszcze coś można dołożyc/zamienić czy myślisz, że to już jest final form. Bo jeżeli mam dołożyć 100 czy 200zł a będzie dużo wydajniejsze i lepsze to jestem gotów. Tylko musze być pewny na 100% :)

 

 

Jeszcze jedno pytanie, jakbym zamienił ta kartę MSI gtx770 na MSI GTX 970 jaki byłby w przybliżeniu wzrost FPS, czy do takiego zestawu opłaca się w ogóle brać ta GTX 970

Edytowane przez bajortex
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeszcze jedno pytanie, jakbym zamienił ta kartę MSI gtx770 na MSI GTX 970 jaki byłby w przybliżeniu wzrost FPS, czy do takiego zestawu opłaca się w ogóle brać ta GTX 970

Zdecydowanie warto. 970'tka jest o wiele wydajniejsza, a przy tym ma tryb pół-pasywny i niższe temperatury.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...