Skocz do zawartości

GTX 970 - Asus vs MSI


Recommended Posts

Ja zamówiłem swoją 22 w komputroniku i 27 w morele, z moreli dzwonili ze maja jakiś problem. spoko rozumiem, natomiast z komputronika zero wiadomości, dzwoniłem, a oni że to z dostawą do salonu to do salonu trzeba dzwonić, dzwonię do salonu, a tam że jak będą mieć to dadzą znać, kiedy? najpierw  mówili że na pewno 28, potem 30, teraz 3. Pierwszy i ostatni raz coś tam zamawiałem. Kumpel zamówił razem ze mną kurierem, kartę ma już od tygodnia... Ktoś wie gdzie mają MSI na stanie za przystępną cenę? 

Edytowane przez starkypoo
Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem swoją 22 w komputroniku i 27 w morele, z moreli dzwonili ze maja jakiś problem. spoko rozumiem, natomiast z komputronika zero wiadomości, dzwoniłem, a oni że to z dostawą do salonu to do salonu trzeba dzwonić, dzwonię do salonu, a tam że jak będą mieć to dadzą znać, kiedy? najpierw  mówili że na pewno 28, potem 30, teraz 3. Pierwszy i ostatni raz coś tam zamawiałem. Kumpel zamówił razem ze mną kurierem, kartę ma już od tygodnia... Ktoś wie gdzie mają MSI na stanie za przystępną cenę? 

 

Ja zamówiłem 22 września w komputroniku, a dostałem 24 września  ;). Widocznie teraz więcej ludzi kupuje nowe karty  :P.

Witaj

Ja zamówiłem MSI w Agito.pl mieli na stanie w 2 dni karta w domu trafił mi sie potworek w trybie OC sam się kreci do 1379,9MH Cewki o dziwo nie piszczą jak w 2 poprzednich Gigusiach u szfagra (tez GTX 970), noo 100% zadowolenia cisza noo i wydajność 

 

Współczuje, twoja gwarancja będzie realizowana w serwisie Agito zamiast w autoryzowanym serwisie producenta.

 

nwC2V3.png

Edytowane przez ImageX7
Link to post
Share on other sites

Współczuje, twoja gwarancja będzie realizowana w serwisie Agito zamiast w autoryzowanym serwisie producenta.

 

nwC2V3.png

 

Jakos od kulku lat u nich kupuje i zero problemów z gwarancją szybko , sprawnie i zero problemów

 

GTX 560Ti wymina na nówke w 2 dni zero jęków zero problemów

 

Inne sprzęty odpukac nie psuja się więc jak narazie 100% zadowolenia

 

Link to post
Share on other sites

Możliwe, możliwe. Osobiście wole autoryzowany serwis producenta, też miałem kupić w Agito ale to mnie trochę odstraszyło  :P. Kupiłem w Komputroniku, karta podkręcona do 1542MHz bez podnoszenia napięć, cicha i max temperatury to 65 stopni. Brakuje mi backplate, karta byłaby wtedy idealna, a tak to ocena 5.

Edytowane przez ImageX7
Link to post
Share on other sites

Ja swojej na razie nie próbowałem podkrecać sama się kreci do 1379,9Mhz w boście jak na moje potrzeby wystarczy.

 

a powiedz mi czy Tobie też ImageX7 GPU-z tez bzdury pokazuje to znaczy tylko 32 Ror?? a nie 64?? bo mój GPU-Z 7.9 tak właśnie pokazuje 32/104   a chyba powinno byc 64/104 co nie

Link to post
Share on other sites

Każdy ma w GPU-Z: 32/104 

 

Grafiki z GPU-Z: https://www.google.pl/search?q=MSI+GTX+970&client=opera&hs=ukM&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZUYtVJ3jN8SE7gbuwoCoDw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=943&bih=679#tbm=isch&q=MSI+GTX+970+OC&imgdii=_

 

Zjedź trochę w dół to znajdziesz screeny z GPU-Z.

 

 

 

 

 

Tutaj akurat ma 64/104: http://www.kitguru.net/wp-content/uploads/2014/09/oc-speeds2.png

Edytowane przez ImageX7
Link to post
Share on other sites

 

 

natomiast z komputronika zero wiadomości,

Mysle ze powinieneś dzisiaj dostać ja zamówiłem 22 o 18:12 ale złozyli 23 i odebałem dzisiaj . Mają juz po dostawie wiec jak jakimś mcudrm sie nie załapałeś nastepna za 10 dni a mają zamówienie na 100sztuk a  juz zamówień na 150 , gigabyte w ogóle , asus 52 chetnych  i 1 zotac

Link to post
Share on other sites

Mysle ze powinieneś dzisiaj dostać ja zamówiłem 22 o 18:12 ale złozyli 23 i odebałem dzisiaj . Mają juz po dostawie wiec jak jakimś mcudrm sie nie załapałeś nastepna za 10 dni a mają zamówienie na 100sztuk a  juz zamówień na 150 , gigabyte w ogóle , asus 52 chetnych  i 1 zotac

Ja zamawiałem 22 z rana, oni nic tam nie wiedzą. Totalna olewka klienta. Dzwonie odp "będzie to damy znać" kiedy? "nie jesteśmy w stanie powiedzieć"

Zrezygnowałem u nich i zamówiłem gdzieś indziej, 30zł więcej, jutro będzie u mnie. Nigdy więcej komputronik.

Link to post
Share on other sites

Niestety cewki piszczą .Nie wiem pobawie sie 9 dni i oddam .Co pewne na radeonach jest lepsza jakosć obrazu .Musze sie zastanowic i potestować

 Prawie każda piszczy, więc ciekawo czy jak wymienisz to ta "nowa" nie będzie piszczeć. A na wymianę poczekasz sobie trochę. Niektórzy już czekają 2 tygodnie na zamówioną kartę :P

Link to post
Share on other sites

Asus jest cichutki, nic nie piszczy, nic nie brzeka, chyba ze ja mialem fuksa. Nie wydaja sie wykonane na odwal...Karty sie nie gna pod ciezarem, widac backplate daje tutaj duzo. Nic jeszcze nie podkrecalem, wiec sie na ten temat nie wypowiem, ale na razie i tak nie mam po co bo wszystko smiga.

Wedlug mnie i tak osobiste preferencje maja najwieksze znaczenie, bo roznice w kartach nie sa takie duze. Mnie sie podobal mniej krzykliwy Asus, a niektorzy wola swiecace, czerwone MSI.

To sa moje pierwsze karty nvidia od baaardzo dlugiego czasu, wiec jedyne na czym sie sparzylem to ten ohydny pasek od SLI ktory psuje widok. Nie wzialem go po prostu pod uwage :) 

Link to post
Share on other sites

Ja już czekam od wtorku na pojawienie się kart w sklepach. Na chwilę się pokazała w morele to od razu zamówiłem. Wczoraj zadzwonili że nie ma kart i będą za około 7 dni :/ Zamówiłem MSI, sądząc po Waszych wypowiedziach i po poczytaniu paru for(forów?) jest najlepsza z 970. Będzie to moja pierwsza nvidia.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...