Skocz do zawartości

HTC Touch Diamond i problem z wysylanie i otrzymywaniem SMS


Recommended Posts

Witam od tygodnia jestem posiadaczem HTC Touch Diamond (MDA Compact4).Mój problem polega na braku możliwości wysyłania i otrzymywaniu SMS.Po napisaniu sms biorę wyślij i wszystko jest poprawnie bez żadnych błędów itd.Numer posiadam w Play Fresh. Prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

W tym urządzeniu telefon to jest jedna z wielu opcji.Żeby to było takie proste to bym nie pytał

 

EDIT

Znalazłem,jakby ktoś szukał tego:

Start|Ustawienia|Telefon|Usługi|Poczta głosowa i wiadomości tekstowe. Należy zaznaczyć pozycje "Poczta głosowa i wiadomości tekstowe" i wcisnąć Pobierz ustawienia...

 

Tylko i tak po wpisaniu ponownie tego nr centrum wiadomości jest bez zmian, może ktoś ma inny pomysł?

Link to post
Share on other sites

A może weź przywróć ustawienia fabryczne wyjmij kartę SIM i odpal od nowa powinieneś wtedy dostać SMS'y z konfiguracją do Twojego telefonu. Możesz też wejść na stronę Play i wysłać sobie nowe ustawienia - próbowałeś to zrobić?

Link to post
Share on other sites

wyjmij kartę SIM i odpal od nowa powinieneś wtedy dostać SMS'y z konfiguracją do Twojego telefonu. Możesz też wejść na stronę Play i wysłać sobie nowe ustawienia

Na stronie play niema dostepnej auto-konfiguracji do mojego telefonu.Probowalem tych podstawowych sposobów
Link to post
Share on other sites

Hmmm...trochę to dziwne, że nie ma auto konfiguracji... a tak w ogóle to Twój model był w ofercie Play?

Jeszcze możesz zadzwonić do biura obsługi lub do działu pomocy (jeżeli takie coś istnieje), może tam Ci coś poradzą...

Link to post
Share on other sites

mojego modelu nie było w play kupiłem go w wolnej sprzedaży bez simlock.Dzwonilem do BOK i dowiedzialem sie iz mi oni nie pomogą ponieważ moj nr nie jest zarejestrowany w ich systemie, a ja nie mam zamiaru rejestrowac numeru zakupionego w kiosku

Link to post
Share on other sites

Jak nie chcesz to nie, ale to niczym nie grozi :wariat:

W innych krajach to normalne, że każdy numer (nawet nie abonamentowy) musi być zarejestrowany, z tego co się orientuje to w Polsce zaczyna się też to wprowadzać.

Link to post
Share on other sites

Jak nie chcesz to nie, ale to niczym nie grozi

Grozi głupim wydzwanianiem z ofertami

to idź do serwisu powiedz że wolno działa i niech wymienią oprogramowanie

Wymiana ROMU nie podlega gwarancji a zmienić sam mogę to nie jest trudne.Zreszta sam już to robiłem bo po zakupie mialem Wgranego Windows Mobile 6.5 ktory był bardzo mulący się i zmienilem na WM 6.1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie ma twego modelu w play to nie masz co liczyć na ustawienia mms,internet itp.Mało tego nie mają tam konfiguracji nawet do telefonow które mają u siebie w sprzedaży.

Wszelkie ustawienia są już w telefonie od momentu kiedy kupuje się u nich telefon i sprzedawca wyjmuje nam go z pod lady.

Zmien sięć tak będzie najprościej :wariat:

Link to post
Share on other sites

No właśnie to chyba zależy od sztuki. Ja na prywatnych "kuchniach" niestety nie mogłem pracować normalnie. Wiecznie jakieś problemy, zwisy, błędy. Dopiero na tym co podałem wyżej wszystko śmiga ładnie. Zrezygnowałem z wizualnych bajerów i wodotrysków na rzecz bez problemowej pracy z telefonem.

Radio mam stare 1.00.25.05 ale sprawdzone i działające bez problemów

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...