Skocz do zawartości

Recommended Posts

Panowie wiem, że budżet mały, ale cóż poradzić. Poszukuje telefonu do maksymalnie 400 zł, na androidzie (jak najnowszy sie da), z aparatem na przód i tył oraz najlepiej 1gb ramu. Co do baterii to jednak minimalna żywotność mogłaby być to chociaż  jeden dzień.

 

Tak.. zdaje sobie z tego sprawe, że brzmi to dość nierealnie. 

 

Liczę na waszą pomoc. Aktualnie jedynym pomysłem jest   Kruger & Matz Mist KM0406

Edytowane przez lućka
Link to post
Share on other sites

Nokia lumia 610 z wp 7.8 (producent wycofał się z wspierania lumi mojej)

 

Mam delikatny uraz do WP. Jest według mnie strasznie niestabilny, zacina się i wiesza, na WP wychodzi mało aplikacji co bardzo utrudnia komunikacje ze znajomymi. 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie - w Chinach mamy TYLKO 12 miesięcy Gwarancji. Realizowanej w Chinach lub w jakiś "chałupniczych" serwisach. A za 400 zł kupimy na przykład używaną L720 z ponad 12 miesiącami gwarancji w Polsce. Zasadnicza różnica.

 

Do tego kupując taniego Androida ZAPOMNIJMY o wsparciu, Lumia, nawet dwu letnia, najtańsza L520 do 2016 roku dostawać będzie najnowszy soft. I działa szybko i płynnie.

 

Nawet kupując używanego, po gwarancji firmowego Androida i tak jesteśmy w czarnej du... - tanie smartfony jak LG, Sony, Samsung, czy HTC, czyli te markowe też nie mają wsparcia. Może coś dadzą w ciągu 12 miesięcy, a później pa-pa - szukaj frajerze softu na XDA. :) Dziękuję, za takie traktowani.

 

Sam 3 lata miałem Androida i się wyleczyłem :) - sprzęt ma mieć solidny serwis, gwarancję w Polsce, długie wsparcie - a nie co roku nowy model, chcesz mieć nowy sof to go kup. Wyleczyłem się :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Bardzo ciężko jest znaleźć tak naprawdę dobry android w cenie do 400 zł.

Proponuję ten Lg L65:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10848111

Na aukcjach na pewno znajdzie się go taniej.

Ewentualnie można polecić tą Nokię, która moim zdaniem będzie najlepszym wyborem w tym zakresie cenowym:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6468760

Tylko właśnie - nie ma androida

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Tylko właśnie - nie ma androida

Ale po jakiego grzyba Android w telefonie do 400zł? Przecież na tym nie będzie żadnej przyjemności z użytkowania. Zacięcia, oczekiwanie na włączenie, force close, wymuś zamknięcie. Ustawienia fabryczne co miesiąc/dwa/trzy. Żadnej wymagającej aplikacji - no bo co ją obsłuży? 

Link to post
Share on other sites

Może kupić używkę z dłuższą gwarancją niż te chińskie wynalazki. Dochodzi jeszcze ryzyko cła. 

 

 

Kruger jest Polski. PODOBNO

A co do WP. Nie wiem czy skusić się na lumie. Mam tak cholerny uraz do Windowsa, że normalnie nie moge tego określić. Ja oczekuje od systemu płynności, braku zwiech a nie to co w wp...

No to może tak... Podnieśmy delikatnie poprzeczke jeśli chodzi o cene.. Oczywiście 600 itd to już nie wchodzi w gre. Telefon interesuje mnie jedynie nowy. Dalej jednak pozostaje przy androidzie bo aplikacje których mi akurat najbardziej brakuje nie ma na wp albo są strasznie okrojone. 

Edytowane przez lućka
Link to post
Share on other sites

tumblr, snapchat, skype, Spotify, SoundCloud no i na samym szarym końcu instagram bo najmniej potrzeby akurat on

tumblr - na mój brak

snapchat - coś jest ale tak okrojony że nie reaguje

skype - brak

inst - brak 

itd itp.....

Edytowane przez lućka
Link to post
Share on other sites

 

 

tumblr - na mój brak snapchat - coś jest ale tak okrojony że nie reaguje skype - brak inst - brak 

tumblr- nie używam, sprawdziłem jest w markecie za free

snapchat - nie używam jest w markecie, także kilka odpowiedników za free

skype - używam, jest  w markecie, działa tak jak powinien, za free

instagram - używam, jest w markecie, działa tak jak powinien, za free

 

Co jeszcze?

Link to post
Share on other sites

Ehhhh..... To ile ja do cholery musze wydać pieniędzy według was by mieć przeciętnie dobry telefon.

 

 

Zejdźmy z Androida.. Zaproponujcie mi TANIO Lumie z wymaganiami jak dotychczas

 

Poszukuje telefonu, do maksymalnie 400 złna androidzie (jak najnowszy sie da), z aparatem na przód i tył oraz najlepiej 1gb ramu. Co do baterii to jednak minimalna żywotność mogłaby być to chociaż  jeden dzień.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...