Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam czy warto kupić ten dysk w kwocie 420 zł? Nowy.


Nigdzie nie mogłem znaleźć opinii na temat tego dysku, a o starszych modelach naczytałem się dużo złego. Także czy juz poprawili problemy czy nie? 


Wypowie kto się na ten temat wrażenia opinie? 

Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega buncol:> mam v4 128gb..

Kupilem dosc dawno temu.. w jakiejs smiesznej promocji.. i wydaje sie, ze dysk leżakował dość dlugo. Firmware antyczny, chodzilo to jak ostatnia padaka.. upgrade.. i calkiem inny dysk. Do dzis trzyma sie bardzo dobrze.

 

Czy zmienil bym na inny? Nie. 

Czy polecil bym komus? Też nie. - Jesli zakup traktujesz jako eksperyment (odrobina hazardu  ;) ) prosze. Moj sie udal i jestem bardzo zadowolony,

 

 

Afgan kolega ostatnio czwartego wymienial...

 

 

A mi padla dosc droga grafa od asusa tydzien po zakupie... I wujek zostawił ciotke tydzien po tym jak kupila kuzynowi nowego FX'a 

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Witam czy warto kupić ten dysk w kwocie 420 zł? Nowy.

 

Nie. Za 4 stówy jest Crucial MX100 256 GB.

 

Dyski OCZ, nawet te nowsze, to dość często loteria, a do tego dochodzą problemy z gwarancją. Taki zakup nie ma najmniejszego sensu. 

Link to post
Share on other sites

Aha...dobrze ze nie polecasz tego ssdka.

 

 

A jak niby mialbym go polecic?

 

Może i moja ostatnia wypowiedz zabrzmiała wrogo/sarkastycznie. Wybacz.

 

Opinie jednostkowe można zapisać na papierze toaletowym i odpowiednio zużyć... zarówno moje jak i twoje. Problem w tym, że ocz nagrabił sobie tych opinii tyle... ze "kibel zapchało".

 

Na plus masz wypowiedź Nowaj'a - Dysk w podobnych pieniądzach, o podobnych parametrach, bez UJOWEJ reputacji..

 

I naprawde nikogo nie interesuje,że moj pierwszy ssd (vertex2e 60gb bez zadnych padnietych sektorow) ma sie dobrze po ponad 4 latach katowania.

 

NIKT normalny nie poleci ci tu dysku OCZ bo i po co? Jak za te same pieniadze masz rownie wydajne sprawdzone konstrukcje.

Link to post
Share on other sites

tak tylko vertex 4 256 gb kosztuje bagatela 900 zł około am okazje za pół ceny kupić o serwis się nie martwię ( o ile znajomy dobrze się sprawdzi ):D w testach ładnie ten dysk zasuwa. Sąsiad mój zakupił i zadowolony bardzo tylko trzeba ściągnąć oprogramowanie. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...