Skocz do zawartości

Sennheiser HD555 a Steelseries siberia v2


Recommended Posts

Witam,

w piatek 13 :D zepsuły mi sie moje senki [hd202]:P

Teraz chcialbym kupic sluchawki za 250-300zl

wybralem te 2 modele:

hd555

siberia v2

Sluchawki beda uzywane do gier [pozycjonowanie,przestrzen]

Karte muzyczna mam integre wiec za bardzo nie slucham muzyki.

I krotkie pytanko czym sie roznia suchawki zamkniete od otwartych w grach?

to bedzie na tyle:)

Link to post
Share on other sites

Konstrukcja zamknięta - jestes 'zamknięty' od otoczenia. Jak siedze w CALach i gram to jak ktoś coś ode mnie chce to albo musi mnie walnąć albo zapalić światło w pokoju, wtedy dopiero zauważę go :wariat:

IMO w grach lepiej sprawowalaby sie konstrukcja zamknięta. Skupiasz sie wtedy w 100% na grze, słyszysz każde pierdnięcie przeciwnika i ogólnie się super gra :D

Musialbyś poszukać opinii nt tych Steelseries w grach, bo raczej częściej skupiają się ludzie na odtwarzaniu muzyki i olewają gry :P

Link to post
Share on other sites

Tylko sennki. Te syberie to przereklamowany produkt 4 gamers, tak samo jak fatality. Do sennków dokupisz dźwiękówkę i masz cud miód i malina z majonezem. Pozycjonowanie to nie wszystko. Liczy się także jakość dźwięku. W sumie na integrze to co nie wybierzesz będzie brzmiało podobnie (sennki 555 i jakieś manty za 40zł z MM). Dużo zależy od dźwiękówki. HD555 będą bardziej przyszłościowe jak kupisz dźwiękówkę. Ta na usb do SSów jest cienka.

Link to post
Share on other sites

Mam HD 555 i grają pięknie (ino trochę słychać to na zewnątrz, patrz konstrukcja otwarta), ale ich przewaga nad podobnymi słuchawkami konkurencji ujawnia się głównie w przypadku muzyki. Tu nie podskoczy im żadna para nauszników do 300 zł. Do tego są wygodne i uniwersalne: równie dobrze poradzą sobie w grach czy filmach. Natomiast na integrze być może nie będziesz wniebowzięty. Jeśli wybierzesz HD 555 to czym prędzej dokup przyzwoitą kartę muzyczną.

Link to post
Share on other sites

ja uważam ze kupując w takiej cenie słuchawki szkoda pieniędzy, przez słaby dźwięk z integry

A ja mogę spokojnie słuchać z integrą studyjnych HD 380 pro i nie uważam, że dźwięk jest słaby. Twoim zdaniem będzie lepszy ze słuchawkami z Tesco?

 

Czym się różnią otwarte od zamkniętych? Jak słuchasz w otwartych, to cały pokój słucha z Tobą i vice versa. Otwarte słuchawki mają lepszą przestrzeń. Zamknięte słuchawki przeważnie mają lepszy bas i lepiej izolują od otoczenia.

(sennki 555 i jakieś manty za 40zł z MM).

Chyba skecz.

 

A ja tych senków nie brałbym do grania, a jak pewnie niektórzy nie zauwazyli, potrzebne są słuchawki do gier. Jako gracz uważam, że dużo lepiej gra sie na konstrukcjach zamkniętych i tego bym sie trzymal, wybierając sluchawki do gier.

Z mojego niewielkiego doświadczenia wynika, że lepiej sprawują się słuchawki otwarte, bo mają lepszą przestrzeń. Ale dużo w sumie zależy od konkretnego modelu.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...