Skocz do zawartości

Komputer nie uruchamia się, słychać stukanie


Recommended Posts

Cześć. 

Sytuacja jest następująca. Dzisiaj rano uruchomiłem komputer, wszystko działo ok, poprzegladalem internet, YouTube i poszedłem do kuchni zrobić sobie herbatę (komputer zostawiłem włączony). 

Jakież było moje zdziwienie, gdy zastałem komputer wyłączony. No, jak się za chwilę okazało - nie do końca. Nie było sygnału na monitorze, dysk i wiatraki nie kręciły się, dioda led power na froncie komputera również się nie paliła. Sprawiał wrażenie wyłącznego, jednak było słychać umiarkowanie takie jakby stukanie "puk puk... puk puk...  puk puk". Wyłączyłem komputer z tyłu przyciskiem power na zasilaczu i próbowałem uruchomić go, jednak bezskutecznie - to samo. 

Konfiguracja:

Procesor Intel Core i7 3770

Płyta główna MSI Z77 GD-65

Karta Radeon HD7970

Dysk ssd Intel i HDD WD 500gb

Zasilacz Cooler Master G650M

 

Proszę o pomoc. 

Edytowane przez FightMaker
Link to post
Share on other sites

Przecież wyraźnie pisałem, że komputer nie działa - nic się nie kręci. Dioda również się nie zapaliła.

Dobra, whatever.

Wymieniłem zasilacz na mój wcześniejszy Corsair CX430 i komputer się uruchomił prawidłowo.

Zasilacz leci na gwarancję.

Zawiodłem się na CM :(

Edytowane przez FightMaker
Link to post
Share on other sites

masz rację, przepraszam źle doczytałem, myślałem że napisałeś z e nie ma sygnału ale dioda świeci i wiatraki się kręcą, nie zauważyłem tego "nie"  :D , temat w każdym razie do zamknięcia, postestuj jeszcze sobie ram i dysk bo nigdy nie wiadomo co jeszcze mógł ze sobą pociągnąć zasilacz ... 

Link to post
Share on other sites

HEHEHE właśnie 

 

Może zasilacz ci się zepsół

 

Na pewno autorowi się zasilacz nie "zepsół", może zespół,  hmm nie wiem, ale napisał,że się zepsuł. 

;P

 

A tak poważnie to współczuję autorowi tematu bo zasilacz z zacnej i zachwalanej serii (tej samej co mój),   

Edytowane przez martinoxxl
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...