Skocz do zawartości

Zmiana starego zestawu? Oplacalna?


Recommended Posts

Witam wszystkich. Na wstepie chcialem podziekowac za jakiekolwiek zainteresowanie moim tematem. Przechodzac do sedna sprawy, mam nastepujacy zestaw:

CPU: Intel Core i5 1st GEN -  i5 750 2.66GHz 

Chlodzenie CPU: SPC Fortis HE1225 z 2 wentylatorami ;)

GPU: Gigabyte ATI Radeon R7 260x 1GB OC - kupiony dosc niedawno bo stara karta padla ;(

Plyta glowna: Gigabyte GA-P55A-UD3

RAM: 4x2GB Corsair @ 1333MHz

Zasilacz: OCZ CoreXStream 500W

Obudowa: CoolerMaster Elite 330 - dodatkowo przedni wiatrak 120mm (SPC Zephyr) i tylni 120mm (byl od razu w zestawie od CM)

HDD - Samsung SpinPoint F3 750GB
SSD - Crucial M500 120GB

Monitor - Acer 22' FullHD - modelu nie pamietam...

 

Pytanie moje brzmi - czy oplaca sie wymienic ten zestaw na cos nowszego? Uzywam go juz ponad 5 lat, jestem naprawde z niego zadowolony. Gram w LoL'a i WoW'a. Na co dzien zajmuje sie projektowaniem CAD ;) i wpadlem na genialny pomysl ze jest juz stary, akurat mam troche odlozonej kasy i moze go zmienic? 

 

Czy zamiast wymiany na nowy zestaw jakas mala modernizacja? Albo moze jakis OC na tym zestawie?

 

Nie mam bladego pojecia dlatego prosze o pomoc. Kwota jaka dysponuje to okolo 4000zl - tyle moge wydac na nowy zestaw i jedyne wymaganie to - MUSI byc w tym zestawie GTX 970 :) reszta dla Waszej fantazji forumowicze ;)

 

PROSZE O POMOC I SERDECZNIE DZIEKUJE !!!

Edytowane przez bOOONK
Link to post
Share on other sites

powiem tak, narazie nie odczuwam braku mocy mojego zestawu stad to pytanie, czy warto zmieniac czy moze pobawic sie w OC? Bude chcialem zmienic ze wzgledu na jej wiek... ponad 5 lat to troche jest no i zmiana rowniez jest pod katem przyszlosciowych tytulow jakiejkolwiek gry w ktora mialbym ochote zagrac no i duzy nacisk na CAD (szybkosc dzialania tego typu programow) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...