Skocz do zawartości

Metro Last Light - brak płynności, zacięcia


Recommended Posts

Cześć,

Mam problem z grą Metro Last Light. Mianowicie, nie działa ona płynnie. Cały czas zachowuje się, tak, jakby działała w 25fps. Dodam, iż nie sprawdzałem dokładnie z jaką szybkością działa.

Próbowałem zmieniać ustawienia graficzne i nawet po wybraniu najniższych możliwych, sytuacja nie zmienia się. Brak poprawy.

Teraz gram na najwyższych, gdyż, jak już pisałem, nie ma poprawy nawet po wybraniu najniższych.

Gram w FullHD.

 

O tyle jest to dziwne, że np. taki Watch Dogs przy maksymalnych detalach (ultra) i FullHD działa płynnie, a Metro nie...

 

Gra oryginalna PL.

 

Specyfikacja komputera:

System: Windows 7 x64

Procesor: Intel Core i7 3770 @4,1GHz

Karta Graficzna: Radeon R9 280x

Pamięć RAM: 8GB DDR3

Gra zainstalowana na dysku SSD - Intel SSD840.

 

Zaktualizowany DX11 i wszystkie biblioteki.

Sterowniki Catalyst 14.7.

 

Przecież PC nie jest słaby i powinien zagwarantować płynną rozrywkę. Tym bardziej, że w innych grach takich problemów nie miewam

 

Co w na to?

Edytowane przez FightMaker
Link to post
Share on other sites

Ta gra ma niestety skopaną optymalizację. Poczytaj sobie o niej, a przekonasz się, że ona płynnie nie działa nawet w przypadku kart w SLI, a co dopiero z pojedynczą kartą, nawet taką jaką posiadasz. Sam mam nie najgorszy komputer (i5 2500k + 8GB RAM + R9 270) i momentami musiałem, aby w ogóle przejść niektóre miejsca ustawić dosłownie wszystko na minimum. Więc nie dziw się, że tak z tą grą niestety jest.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Co wy gadacie ,Metro ma zla optymalizacje?

 

ja na i5 4570 i gtx 760  gram spokojnie, moje   ustawnienia..

 

P.S Procek ok,,karte masz dobrą  ,tu musi byc dobrze

 

Ustaw tak

 

Jakosc-Najwyzsza

 

SSAA-OFF

 

Anizot x16

 

teselacja- WYL

 

rozmycie Normalne

 

Physix  mam wlaczone,ale sporoboj tez wylaczyc

 

i musi ci to na takiej karcie chodzic plynnie w 60 pfs! :)

 

P.S Obstawiam ze teslecja i physix cie ogranicza,sam sprawdzilem,teselacja w tej grze zabiera nawet 10 fps,i  to w pomieszczeniu,nie mowiac o momentach jak jestes atakowany przez 10 potworkow,albo jestes gdzies w centrum jakiegos posterunku.(ja z teselcja  tez czulem  spadki fps)

Edytowane przez kuba223
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...