Skocz do zawartości

Samsung Galaxy Note 3 Neo. Co o nim sądzicie ?


Recommended Posts

Witam

Wczoraj byłem w RTV euro AGD i w moje ręce wpadł Samsung Galaxy Note 3 Neo. Zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Jednak mam pewne obawy, czy jego rozmiar, bo wyświetlacz to aż 5,5 cala nie będzie przeszkadzał w codziennym i komfortowym użytkowaniu. Zaznaczam, że telefon zawsze noszę w kieszeni, a dołączając do Note 3 Neo obudowę mam bardzo poważne wątpliwości czy zmieści się do kieszeni i czy nie będzie mi przeszkadzał jeśli się już zmieści. Kolejna moja wątpliwość czy w codziennym użytkowaniu widać, że ekran nie jest tak wyraźny z racji, że niestety nie ma rozdzielczości FULL HD, a szkoda bo smartfon czy phablet za tą cenę powinien już mieć, jeszczeprzy tym rozmiarze wyświetlacza no ale cóż, Samsung...

Moje pytanie do was, czy warto kupić ten smartfon czy lepiej zdecydowac się na coś mniejszego i poręczniejszego typu Galaxy S4 ?

Proszę o odpowiedź ludzi co mają ten phablet lub kiedyś go mieli :)

 

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że ten ekran, aż tak źle nie wygląda chociaż przy dłuższym użytkowaniu pewnie by to wyszło.
Co do Note 3, sprawdzałem na allegro i używane w dobrym stanie to około 1500 zł, niestety to znacznie przekracza mój budżet, no i kolejne 0,2 cala. Miałem go w ręce i już był stanowczo za duży

Link to post
Share on other sites

Mam Note 3 i Xperie Z Ultra - nie widzę problemó z codziennym użytkowanie mz ty mże ZU mam w domu służy jako "tablet" a Note 3 chodzi ze mną w kieszeni spodni garniturowych od rana do wieczora.Ew w marynarce.

Da się korzystać - Jeansy czy inne spodnie też nie problem.Chyba że sięma 1,60 wzrostu.

 

Nie bawiłbym się w Note 3 Neo za 1200zł - lepiej za 1500 kupić pełną wersję która ma MOC i wystarczy spokojnie na kilka lat.Sam doszedłem do wniosku że po tym jak miałem 5 tysięcy telefonów zmiany są już nie potrzebne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...